Pazar günü Ortaköy Spor ile karşılaşacak olan ancak Ortaköy Spor Kulübü Başkanı'nın maça çıkmayacaklarını söyleyerek şampiyonluğunu kutladığı 1000A Yapı Ortaca Belediyespor, başarısını erken kutlamaya başladı.

Taraftarlar önce kulüp tesisinde kutlama yaparken daha sonra da ilçe meydanında kutlamalarını sürdürdü. Kulüp Başkanı Erem Kaya'dan da yakaladıkları başarıyla ilgili açıklama geldi.

METİN GİRE YAZDI, BAŞKAN EREM KAYA İSTİFA ETMEK ZORUNDA KALDI METİN GİRE YAZDI, BAŞKAN EREM KAYA İSTİFA ETMEK ZORUNDA KALDI

"BU TAKIM PROFESYONEL LİGE ÇIKMAYI HAK EDİYOR"

Şampiyonluğun kesinleşmesi sonrası kutlama etkinliklerinde konuşan Ortaca Belediyespor Kulübü Başkanı Erem Kaya şu ifadeleri kullandı:

"Bedel ödendi. Bizler Allah nasip ederse bu takım profesyonel lige çıkmayı hak ediyor. Sizler bu takımı önce BAL Ligi'ne çıkardınız. Hepinizin emeğine, yüreğine, alın terine sağlık. Bir teşekkürü de yönetim kurulunuz, isim sponsorumuz hak ediyor.

3 yıl boyunca Alim başkanımla çalıştım. Burak başkanımla çalıştım. 30 gün önce bir yerel seçim oldu, 30 gündür de Evren başkanımla çalışıyorum. Bizler yine burada olacağız. Bizim tek bir sevdamız var: O da Ortaca Belediyespor."