Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Haber 48

Ak Parti Seydikemer Belediye Başkanı ve Adayı Yakup Otgöz

Ak Parti Seydikemer Belediye Başkanı ve Adayı Yakup Otgöz
365 Okunma
09 Şubat 2019 - 14:45

AK Parti Seydikemer Belediye Başkanı ve adayı Yakup Otgöz, seçim çalışmalarını sürdürüyor.

Otgöz, bir restoranda gazetecilere yaptığı açıklamada, Seydikemer’in yeni bir ilçe olduğunu, geride kalan yıllarda ilçedeki 65 mahalleye hizmet götürdüklerini söyledi.

Coğrafi olarak Muğla’nın yüz ölçümü bakımından en büyük ilçesinin Seydikemer olduğunu ifade eden Otgöz, “Ektiğimizi biçme dönemindeyiz. Beldeden ilçeye dönen bir yerde birçok sorunla karşılaştık. Bunları bir bir çözdük. Bundan sonraki dönemde vatandaşlarımızın bize yetki vermesi durumunda yarım kalan işlerimizi de tamamlayacağız.” dedi.

Otgöz, Sağlık Bakanlığı ile görüşmelerin yapıldığını, Seydikemer’e kısa zamanda 150 yataklı hastane yapımına başlanacağını dile getirdi.

Saklıkent Kanyonu’ndan elde edilen gelirle ilgili basında gerçeği yansıtmayan bazı haberlerin yer aldığını belirten Otgöz, “Buradan elde edilen gelirin hepsi ilçemize harcanıyor. Burada 62 bin 246 kişinin hakkı var. Bunların hakkını kimseye yedirmem. Bu iddiaları ortaya atanlar, iddialarını ispatlasınlar. İspatlarlarsa bırakın adaylığı başkanlığı bırakırım. Bugüne kadar alnımızın akıyla çalıştık. Bundan sonra da yolumuza böyle devam edeceğiz.” diye konuştu.

 
Muğla Haber 48
Muğla Haber Grubu
Gruba Katıl
Muğla\'dan En Güncel Haberler
 

31 Mart Yerel Seçimlerinde Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Kim Olur?

Yaklaşan 31 Mart yerel seçimlerinden Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı kim olur anketimiz 03.03.2019 tarihinde son bulacaktır. Katılımlarınızı bekliyoruz.

Bu anketin açık olma tarihi: 03-03-2019 - Kalan süre:1 hafta

  • BAĞIMSIZ - Behçet Saatçi --> 2
  • CHP - Osman Gürün --> 0
  • DP - Mehmet Kocadon --> 1
  • CUMHUR İTTİFAKI - Mehmet Nil Hıdır --> 1
Gönder
Sonuçlar
 
Muğla Haber 48
Muğla Haber Grubu
Gruba Katıl
Muğla\'dan En Güncel Haberler
 
KÖŞE YAZARLARI
Bu Site Muğla Web Tasarım tarafından yapılmıştır

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haberayturk.com adresine aittir. Haberlerin ve görsellerin izinsiz kopyalanması yasaktır.

DMCA.com Protection Status