Seydikemer Belediye Başkanı B. Önder Akdenizli, Teras Kafe ve Restaurant’ta Seydikemer İlçe Müftüsü Orhan Turan, daire personeli ve din görevlileri ile öğle yemeği programında bir araya geldi. Programda Başkan Akdenizli’ye Belediye Başkan Yardımcıları Mustafa Karakuş, Muharrem Gökcen ve AK Parti Seydikemer İlçe Başkanı Ali Büklü eşlik etti.

Programda ilk olarak Seydikemer İlçe Müftüsü Orhan Turan konuşma yaptı. İlçe Müftüsü Turan, “Sizler bu ilçenin özel kişilerisiniz. 4 yıldır sizlerle birlikte Seydikemer’e hizmet etmekten şahsım adına memnunum. Hepinize bu hususta teşekkür ediyorum. Bugün bizleri ağırlayan Seydikemer Belediye Başkanımız B. Önder Akdenizli’ye teşekkür ediyorum” dedi.

SEYDİKEMERSPOR PLAY-OFF MAÇINDA ORTAKÖYSPOR'U TEK GOLLE GEÇTİ SEYDİKEMERSPOR PLAY-OFF MAÇINDA ORTAKÖYSPOR'U TEK GOLLE GEÇTİ

410968613_738094715014874_3426669510322699491_n

Birlik ve beraberlik vurgusu yapan Seydikemer Belediye Başkanı B. Önder Akdenizli “Güzel ilçemiz Seydikemer’in ilerlemesinde, büyümesinde sizlerin çok büyük rolü olduğunu biliyoruz. Sizler vatandaşlarımızla gönül bağı kuran, vatandaşlarımıza yön veren, manevi dünyamızı zenginleştiren çok önemli görevleri üstleniyorsunuz. Bunu 6 Şubat depreminde de hep birlikte yaşadık. 6 Şubat depreminde göstermiş olduğunuz ilgi ve alakadan dolayı başta Sayın İlçe Müftümüz olmak üzere hepinize teşekkürü bir borç biliyorum. İnşallah Yüce Allah, önümüzdeki süreçte hep birlikte şehrimize hizmet etmeyi nasip eder”  dedi.

Program konuşmaların ardından hatıra fotoğrafı çekilmesiyle sona erdi.