Muğla'nın Süper Amatör Ligi temsilcilerinden Dalaman Belediyespor Futbol Takımı, Süper Amatör Lig B Grubu'nda mücadele etmek için hazırlıklarını sürdürüyor. Takımın antrenmanını ziyaret eden Dalaman Belediye Başkanı Muhammet Karakuş ve Dalaman Kaymakamı Mesut Yakuta, sporculara başarılar dileyerek moral verdiler.

Başkan Karakuş, yaptığı açıklamada, "Sporun ve sporcunun her zaman yanındayız. Dalaman Belediyespor'u Süper Amatör Ligi'nde temsil edecek olan futbolcularımızın heyecanını ve azmini görmek bizleri mutlu ediyor. Bu mücadelede onların yanındayız ve başarılar diliyoruz" şeklinde konuştu. Başkan Karakuş ve Kaymakam Yakuta, futbolculara baklava ikramında bulundu. Futbolcuların neşeli olduğu gözlemlendi.

Dalyan Belediye Spor ile Dalaman Belediye Gençlik ve Spor arasında gerçekleşecek olan müsabaka, 22 Ekim 2023 Pazar günü Dalyan Stadyumu'nda saat 15.00'te başlayacak.

Başkan Karakuş, Gençlik Merkezi İnşaatı Hakkında Detaylı Bilgi Algı

Ayrıca, gençlik merkezi inşaatının devamıyla ilgili bilgi de alan Başkan Karakuş, modern tesislerin spora olan katkısını vurgulayarak, gençlerin daha iyi koşullarda spor yapmalarını sağlamak için ellerinden geleni yapacaklarını belirtti.

KAMİL AYHAN ÖNER'DEN DALAMAN İÇİN ADAYLIK BAŞVURUSU KAMİL AYHAN ÖNER'DEN DALAMAN İÇİN ADAYLIK BAŞVURUSU