Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Haber 48

BEHÇET SAATÇİ’DEN HASAN KARAÇELİK’E DESTEK

BEHÇET SAATÇİ’DEN HASAN KARAÇELİK’E DESTEK
496 Okunma
09 Şubat 2019 - 16:54

CHP’nin kendisini aday göstermemesi sonrası Demokrat Parti’ye geçerek Ortaca Belediye Başkan adayı olan Hasan Karaçelik’e destek verenler arasında Fethiye Belediye Başkanı ve aynı zamanda Muğla Büyükşehir Belediye Başkanlığı bağımsız adayı Behçet Saatçi de vardı. İYİ Parti’den istifa ederek Muğla’yı bağımsız yönetmeye talip olan Behçet Saatçi, 31 Mart gecesi tüm siyasi dengelerin değişeceğini savundu.

BEHÇET SAATÇİ’DEN MUĞLA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI OSMAN GÜRÜN’E SERT ELEŞTİRİLER


Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün’e sert eleştiriler yönelten Behçet Saatçi, “13 tane belediye başkanını bir masa etrafında toplayıp ilçelerin sorun ve isteklerin nedir? diye sormayan adam belediye başkanı olacak. Öyle mi! Ben kapı kapı gittim. “Osman abimize oy istiyorum” diye gezdim. Değerli oylarınızı da aldık. Böyle olmamalıydı, bizi kucaklamadın. Sen kendin yaptın, şimdi sonucuna da katlanacaksın. Biz Ortaca’sıyla Dalaman’ıyla Köyceğiz’iyle 13 ilçeyi ilçesiyle belediye başkanlarıyla birlikte yöneteceğiz Muğla’yı. ‘Ben oturduğum yerden yönetirim’ dersen ancak bu kadar yönetirsin işte. Yasa kötü, büyükşehir belediyesi ve bağlı ilçeleri, bu yasadan herkes muzdarip… Yasa kötü olursa yasayı yöneten yasadan da kötü olursa sonuç; bu oluyor. En kötü yasa bile iyi insanlar yönetiminde çok daha farklı uygulanabilir. “ dedi.

BEHÇET SAATÇİ: 20 YILLIK BİRİKİMİMİZİ MUĞLA’YA TAŞIYACAĞIZ


Yollarımı kapattıkları için bağımsız aday olduğunu vurgulayan Behçet Saatçi, “Biz belediyeciliğin kitabını yazarız. Biz 20 yıllık birikimimizi Muğla’ya taşıyacağız. Yollarımızı kapattıkları için bağımsız aday oldum. Biz bugüne kadar hep yokuş çıktık, tırmaladık, tırmandık. Hem yol açtık hem yürüdük. Şimdi sizlerle beraber yol açıp yürüyüp, halka kapısı açık parti ayrımı yapılmayan bir belediye haline getireceğiz. Fazla söze gerek yok. Hepinizi Allah’a emanet ediyorum. 31 Mart akşamı bütün siyasi dengeler değişecektir. Ankara’dan bizleri yönettiğini iddia edenler hayal kırıklığına uğradığını göreceksiniz.” açıklaması yaptı.

SAATÇİ’DEN KARAÇELİK’E CANI GÖNÜLDEN BAŞARILAR


Muğla Büyükşehir Belediye Başkanlığı bağımsız adayı Behçet Saatçi, DP Ortaca Belediye Başkan adayı Hasan Karaçelik’e canı gönülden başarılar dilediğini de sözlerine ekledi.

 
Muğla Haber 48
Muğla Haber Grubu
Gruba Katıl
Muğla\'dan En Güncel Haberler
 

31 Mart Yerel Seçimlerinde Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Kim Olur?

Yaklaşan 31 Mart yerel seçimlerinden Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı kim olur anketimiz 03.03.2019 tarihinde son bulacaktır. Katılımlarınızı bekliyoruz.

Bu anketin açık olma tarihi: 03-03-2019 - Kalan süre:1 hafta

  • BAĞIMSIZ - Behçet Saatçi --> 2
  • CHP - Osman Gürün --> 0
  • DP - Mehmet Kocadon --> 1
  • CUMHUR İTTİFAKI - Mehmet Nil Hıdır --> 1
Gönder
Sonuçlar
 
Muğla Haber 48
Muğla Haber Grubu
Gruba Katıl
Muğla\'dan En Güncel Haberler
 
KÖŞE YAZARLARI
Bu Site Muğla Web Tasarım tarafından yapılmıştır

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haberayturk.com adresine aittir. Haberlerin ve görsellerin izinsiz kopyalanması yasaktır.

DMCA.com Protection Status