Bodrum Belediye Başkanı Aras'tan SMA Hastası İkra Bebeğe Destek!

SMA Tip-1 hastası olan 2,5 yaşındaki İkra Deniz bebeğin gerekli olan ilaca ulaşılabilmesi adına başlatılan “İkra Deniz yaşasın, Deniz’e hayat ol” yardım kampanyasına, Bodrum Belediye Başkan Aras sosyal medya hesabından canlı yayınla destek verdi. Aras 1 maaşını da İkra bebek için bağışlayarak örnek bir davranışa imza attı.

Bodrum Belediye Başkanı Aras'tan SMA Hastası İkra Bebeğe Destek!

Yaklaşık 100 bin kişiye ulaşılan ve Bodrum’un tek yürek olduğu akşamda, İkra Deniz’in yaşaması için başlatılan dayanışmayı büyütmek için buradayız diyen Başkan Aras, “Duyarlılığının ne kadar yüksek olduğunu biliyoruz. Bu akşam bir iyilik hareketi başlatıyoruz ve iyilik bulaşıcıdır diyoruz. Ayrıca iyilik yapan endorfin salgılar, mutluluk yayar etrafına. Yapacağımız iyilik bizleri mutlu edecek. Bu iyilik hareketi İkra Deniz’i de yaşatmış olacak. Bu akşamki sloganımız 'İyilik bir insanlık sanatıdır.' Sizlerin desteğine inanıyorum. Ailemize, anneye, babaya destek olacağız. Gerekli olan bu para toplanacak. Bundan hiç şüphem yok” dedi.

İkra Deniz bebeğin anne ve babası Emel ve Mustafa Pamuk’tan hastalık ve kampanya hakkında bilgiler alan Başkan Aras, "İyilik bulaşıcıdır, iyiliksever duyarlı insanlarımız sayesinde hayata tutunacaktır. Birçok insan için aslında küçük olan meblağlar İkra Deniz için çok önemli bir meblağ haline gelebilir. Küçük büyük demeden gerekli desteği sağlarsak bu başarıya ulaşacağımıza yürekten, kalpten inanıyorum” dedi.

Kaynak: İHA

Güncelleme Tarihi: 09 Aralık 2021, 09:43

Süleyhan Avşar


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER