Bodrum Devlet Hastanesi'nde Meydan Savaşı!

ugün öğle saatlerinde, Bodrum Devlet Hastanesi otoparkında birkaç kişi arasında başlayan tartışma, 20 kişilik meydan savaşına döndü. 

Bodrum Devlet Hastanesi'nde Meydan Savaşı!

Muğla'nın en gözde ilçelerinden ve Türkiye'nin en önemli turizm merkezlerinden biri olan Bodrum'da, hoş olmayan olaylar sıkça yaşanmaya başladı. Bugün öğle saatlerinde, Bodrum Devlet Hastanesi otoparkında birkaç kişi arasında başlayan tartışma, tarafların yakınlarını arayıp kavgaya çağırmasıyla meydan savaşına döndü. 

"Olay var, Bizi dövüyorlar" diyerek yakınlarını arayan şahıslar, Bodrum Devlet Hastanesi'nde yaklaşık 20 kişinin birbirini darp ettiği büyük bir kavgaya neden oldu. Olay yerine intikal eden polis ekipleri tarafları ayırmakta zorluk çekerken, kavgaya karışan tüm şahısları gözaltına aldı. Kavgada yaralanan vatandaşların bazılarının tornavida gibi delici aletlerle yaralanması ise dikkat çekti. Can kaybı yaşanmasının içten bile olmadığı kavgayı gören diğer vatandaşlar ise bu duruma isyan etti. Son dönemde Bodrum'da bu tür olayların sık sık yaşanmaya başlamasının üzüntü verici olduğunu belirten vatandaşlar, Bodrum'un, hoşgörü, nezaket ve kültürüne yazık edildiğini ifade etti.

Bodrum İlçe Emniyet Müdürlüğü'nün kavgayla ilgili olarak başlattığı soruşturmanın devam ettiği öğrenildi.

Metin Gire

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner7