Bodrum'da Bir Beach'te Gelen 2500 TL'lik Hesap İsyan Ettirdi!

Ailece Bodrum’daki ünlü bir beach’e giden vatandaş: "Bir tabak dönere 370, bir fincan kahveye 54 lira yazdılar. Beş kişi 2.500 lira hesap ödedik, insaf!" dedi

Bodrum'da Bir Beach'te Gelen 2500 TL'lik Hesap İsyan Ettirdi!

Turizm sezonu açıldı, koronavirüste normalleşme sürecinde tatilciler sahillere akın etti. Bodrum'da bir şezlong bin TL'ye kiralandı. Beach'lerdeki fiyatlar, restoranlara da sıçradı. 1.5 porsiyon döner 370 tl'ye satıldı. Turizm cenneti Bodrum'daki hesap, bu yıl isyan ettiren bir noktaya ulaştı. Geçtiğimiz haftalarda gözde tatil beldesi Türkbükü'nde hizmet veren lüks bir otel, iki şezlongun günlük fiyatının bin lira olduğunu açıklamıştı.

Tatillerini ucuza getirmek isteyen ünlüler, otellerle indirim görüşmeleri yaptı. Beach'lerdeki şaşırtan pahalılık son olarak restoranlara da sıçradı. Geçen sene lahmacunun 70, ayranın ise 30 liradan satıldığı Bodrum'daki bir işletmenin adisyona yazdığı rakamlar, ağızları açıkta bıraktı.

İşte ünlü mekandaki yiyecek ve içeceklerin fiyatları: Kola 61 TL, 1.5 döner 370 TL, kuşbaşı pide 184 TL, Türk kahvesi 54 TL.

Ailece Bodrum’daki ünlü bir beach’e giden bir vatandaş gelen hesabı görünce "Bir tabak dönere 370, bir fincan kahveye 54 lira yazdılar. Beş kişi 2.500 lira hesap ödedik, insaf!" sözleriyle isyan etti.

Güncelleme Tarihi: 24 Haziran 2020, 13:58

Burcu Keskin

YORUM EKLE
YORUMLAR
Rahan Celik
Rahan Celik - 3 hafta Önce

Bırakın kardeşim şu haberleri adam gitmiş Bodrum'un en pahali beach ine yemiş içmiş bide pahalı diyor.Bilmiyor muydu sanki o dönerin o fiyata olduğunu gayet iyi biliyor.Gitsin Bodrum Merkez de yesin en baba döner 25 TL.Her sene aynı terane, Bodrum pahalı falan değil kardeşim bunun haber yapılmasını sağlayan sadece işgüzar.Her keseye uygun tatil anlayışı var burda.Gunlugu 5000 TL ye de otel var denize sıfır 200 TL ye de .Hadi gidin başka kumda oynayın.

SIRADAKİ HABER

banner1