MİLLİ SPORCULARIN ULUSLARARASI YARIŞMA ZAFERİ

Bodrum'da düzenlenen 11. Uluslararası Aquamasters Yüzme Şampiyonası'na katılan Mylasa Spor Kulübü yüzücüleri ve triatlon sporcuları derece elde etti.

MİLLİ SPORCULARIN ULUSLARARASI YARIŞMA ZAFERİ

11. Uluslararası Aquamasters Yüzme ŞampiyonaMuğla'nın Bodrum ilçesinde düzenlendi. Mylasa Spor Kulübü Antrenörleri Haki Güngör ve Pınar Güngör eşliğinde çalışmalarını sürdüren maraton yüzücüleri ve triatlon sporcuları, yarışlarda Milas'ı temsil etti. Aysima Gezgin, Arda Yiğit Kocaman ve Arda Kumbaracı 1,5 kilometrelik parkurda mücadele ederek parkuru başarılı bir şekilde tamamladı.

Triatlon sporcularından Aysu Türkoğlu bayanlar 10 kilometre parkurunu 2 saat 56 dakikada yüzerek 1'incilik, Demir Kesici erkekler 10 kilometre parkurunu 2 saat 51 dakikada yüzerek 2'incilik,Mehmet Emre Şahin ise erkeklerde 5 kilometre parkurunu 1 saat 21 dakika yüzerek 3'üncülük elde etti. Sporcuların antrenörleri Haki Güngör ve Pınar Güngör 1,5 kilometre parkurunda yüzerek sporcularına destek verdi.

Ayrıca triatlet Demir Kesici triatlon branşında Muğla'yı milli takım seçmelerinde temsil etmeyi başaran ilk triatlon sporcusu oldu.

Hulusi Çağrı Tezcan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1