İstanbul Darrüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu’nda oynanan mücadeleye Can Uğur Öğüt, Dominic Jordan Artis, Jaron Tremel Johnson, Amar Alibegovic, Ahmet Duverioğlu ilk beşi ile başlayan Çağdaş Bodrumspor karşılaşmanın il periyodunu 23-26 önde tamamlayarak ikinci periyodu daha etkili oynadı.

Maçın ilk yarısını yüksek üçlük atışlarıyla 47-52 önde tamamlayan Çağdaş Bodrumspor kalan iki periyotta da rakibine oranla daha hızlı ataklar geliştiren ve savunmasında etkili oynayan taraf oldu. Üçüncü 10 dakikayı aldığı ribauntlarla ve top paylaşımları ile  74-75 önde geçen Çağdaş Bodrumspor, maçın son düdüğünde karşılaşmadan 97-103 skorla galip ayrıldı.

12 ŞUBAT'TA BURSASPOR'LA KARŞILAŞACAK

UEFA AVRUPA LİGİNDE RÖVANŞ ZAMANI UEFA AVRUPA LİGİNDE RÖVANŞ ZAMANI

Çağdaş Bodrumspor ligin 20. Haftasında 12 Şubat Pazartesi günü saat 19:00’da Menteşe Kapalı Spor Salonu’nda Bursaspor İnfo Yatırım ile oynayacak. Son dönemde çıktığı karşılaşmalarda kendi evinde karşı takım için zor bir rakip olan Çağdaş Bodrumspor ve Bursaspor İnfo Yatırım arasında oynanacak ve oldukça çekişmeli geçecek bu karşılaşmaya tüm Muğla Halkı davetli.