Haber 48

“CUMHUR İTTİFAKI DALAMAN’DA TEK VÜCUT”

“CUMHUR İTTİFAKI DALAMAN’DA TEK VÜCUT”
225 Okunma
09 Mart 2019 - 17:36


Cumhur İttifakı’nın Dalaman İlçe Belediye Başkan Adayı Muhammet Karakuş, seçim bürosunu görkemli törenle açtı. Açılışa hem AK Parti hem de MHP’den katılım yoğundu. Dalaman Belediye Başkan Adayı Muhammet Karakuş konuşmasında, “Cumhur İttifakı Dalaman’da tek vücut oldu” mesajı verdi.
CUMHUR İTTİFAKI DALAMAN SEÇİM BÜROSU AÇILDI
Muğla’nın Dalaman İlçesi Cumhur İttifakı İlçe Belediye Başkan Adayı Muhammet Karakuş, seçim bürosunu hizmete açtı. Coşkulu açılışa katılım yoğundu. Cumhur İttifakı Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Mehmet Nil Hıdır, AK Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete, MHP Muğla İl Başkanı Mehmet Korkmaz, AK Parti Muğla Milletvekili Yelda Erol Gökcan ve Mehmet Yavuz Demir, Ortaca Cumhur İttifakı Adayı Alim Uzundemir, Ortaca AKP ve MHP İlçe Başkanları, eski milletvekilleri, geçmiş dönem milletvekili adayları ve vatandaşlar açılıştaydı.
Cumhur İttifakı Dalaman Adayı Muhammet Karakuş konuşmasına, “Sayın il başkanım, değerli milletvekillerim, büyükşehir belediye başkan adayım, il yönetim kurulu üyelerim, ilçe belediye başkan ve başkan adayı arkadaşlarım, tüm mahallelerden gelen herkesi saygı ve sevgiyle selamlıyorum. İnanın arkadaşlar şuan heyecandan ne söyleyeceğimi şaşırdım.” sözleriyle başladı.

MUHAMMET KARAKUŞ: DALAMAN’A HİZMETKAR OLMAYA GELİYORUZ

Destek için teşekkürlerini ileten Muhammet Karakuş, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin Cumhur İttifakı anlaşmasından dolayı ben de Dalaman’da şunu görüyorum ki; Dalaman’da Cumhur İttifakı tek vücut olmuş. Biz bu birlikteliğimizi devam ettirdiğimiz sürece 31 Mart’ta akşamı zafer Dalaman’ındır. Dalaman’ı ak belediyecilikle buluşturup, Dalaman’a efendi olmaya değil Dalaman’a hizmetkar olmaya geliyoruz.” dedi.

MUHAMMET KARAKUŞ: DALAMAN İYİ YÖNETİLMEDİ

“Yapacaklarımızın örnekleri Muğla’da 3 belediyede var. Köyceğiz, Seydikemer ve Kavaklıdere’de bu örnekleri görebilirsiniz, biz bunları yaşatmaya geliyoruz.” ifadelerini kullanan Cumhur İttifakı Dalaman Adayı Muhammet Karakuş “Çok üzülerek söylüyorum ki; Dalaman iyi yönetilmediği için, yatırımlar doğru gitmediği için geride kaldık, hiçbir şey yapamadık. Burada sayın milletvekillerim ve il başkanlarım arkamızda olduğu sürece biz Ankara’dan da yatırım alırız, bakanlıklardan da yatırım alırız. Allah hepsinden razı olsun. Burada hepinizin huzurunda milletvekillerim, il başkanlarım ve Dalaman halkı arkamızda durduğu sürece yapamayacağımız hiçbir yatırım yoktur.” açıklaması yaptı.

MUHAMMET KARAKUŞ: YATIRIM İÇİN ÇALIŞACAĞIM

Cumhur İttifakı Dalaman Adayı Muhammet Karakuş, “Darlı burada mı? Elcik burada mı? Gürköy burada mı? Dalaman tek yumruk olmuş. Yapacak bir şey yok. Artık hizmet için varız. Hep birlikte Dalaman’a hizmetkar olup hizmet için varız. Biz bunları gerçekleştirmek için gerekirse Ankara’da karargah kuracağız. Bıktırıncaya kadar, yatırım alıncaya kadar kapılarında dikileceğim. Ben sizlerin duasını aldıktan sonra başaramayacağımız hiçbir iş yok.” ifadesini kullandı.

KÖŞE YAZARLARI
Bu Site Muğla Web Tasarım tarafından yapılmıştır

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haberayturk.com adresine aittir. Haberlerin ve görsellerin izinsiz kopyalanması yasaktır.

DMCA.com Protection Status