AK Partili Öz Başkan Karakuş'u Ziyaret Etti

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Abdurrahman Öz, Dalaman Belediye Başkanı Muhammed Karakuş'u makamında ziyaret etti.

AK Partili Öz Başkan Karakuş'u  Ziyaret Etti

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı, 26. Dönem AK Parti Aydın Milletvekili Abdurrahman Öz, Bucak Belediye Başkanlığında Dalaman Belediye Başkanı Muhammed Karakuş, AK Parti Muğla İl Yürütme Kurulu Üyeleri ve AK Parti Dalaman İlçe Başkanı Şefik Oğuz ve yönetimi, AK Partili Belediye Meclis üyeleri ile bir araya geldi.

Öz, seçim sürecinde yapmış oldukları gayretli çalışma için teşekkür etti. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki'nin başkanlığında gerçekleşen Yerel Yönetimler Başkanlığı'nın birim toplantısında alınan karar gereği Türkiye'deki tüm AK Partili belediyelere destek ve hayırlı olsun ziyaretinde bulunduklarını belirten Başkan Yardımcısı Öz, Genel Merkez Yerel Yönetimler biriminin her başkan yardımcısının kendi bölgesinde çalışma yapacağını dile getirdi.

Kendi tecrübelerini de aktaran Öz, "Belediyemizin yapacağı güzel ve hayırlı olan tüm çalışmalarda Genel Merkez olarak yanlarında bulunacak ve destekçisi olacağız" diye konuştu. Belediye Başkanı Karakuş, ilçenin hizmetleri ve çalışmalarıyla alakalı bilgiler vererek, Bölge Başkanı Öz'e ziyareti için teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 19 Kasım 2019, 13:14

Burcu Keskin

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1