DALAMAN BELEDİYE BAŞKANI KARAKUŞ: 'DALAMAN'IN ASALAKLARI'

Dalaman Belediyesi'nde 2022 yılının ilk meclis toplantısı yapıldı. Dalaman Belediye Başkanı Muhammed Karakuş, toplantıda yeni yıla ilişkin dileklerini sundu ve 'mikser' dediği kişilere yönelik ağır sözler kullandı.

DALAMAN BELEDİYE BAŞKANI KARAKUŞ: 'DALAMAN'IN ASALAKLARI'

Başkan Karakuş, yeni yıla ilişkin "Yeni yılınızı en içten dileklerimle kutlar; yeni yılda başarı, sağlık ve mutluluk temenni ediyorum. İnşallah birlik beraberliğimiz bozulmadan daha başarı bir yıl dilerim" ifadelerini kullandı.

Geçtiğimiz günlerde koronavirüse yakalanıp evde tedavi gören Karakuş, 2021 yılına ilişkin aldıkları hibeleri aktardığı konuşmasında "Arkadaşlar, maalesef Dalaman'da mikser dediğimiz bir takım insanlar benim ihaleye fesat karıştırarak görevden alındığımı beyan etmişler, bunlara ben sadece Dalaman'ın asalakları diyorum. Densizlikten başka bir şey değil! Bir belediye başkanı Covid olamaz mı? Hasta olamaz mı? Bunların derdi Dalaman Belediyesi'nin makamını mı zedelemek yoksa Muhammet Karakuş'u mu zedelemek? Onu şaşırmış şekilde izliyorum. Bunlara cevap verme gereğinde bile bulunmuyorum çünkü bunlar hadsiz insanlar. Benim görevden alınıp alınmadığımı meclis üyelerine arayıp sorabilirler. Biz Allah'a çok şükür mecliste açık ve net olarak konuşabiliriz" sözlerine yer verdi.

Güncelleme Tarihi: 05 Ocak 2022, 18:23

Süleyhan Avşar


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});