DALAMAN NARKOTİK EKİPLERİ, 100 BİN TL DEĞERİNDE UYUŞTURUCU MADDE ELE GEÇİRDİ

Dalaman Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliği görevlileri yakalamaların bir yenisini daha eklemiş ve görevliler Ortaca ilçesinde satışa hazır şekilde 100 bin Türk Lirası değerinde metamfetamin maddesi ele geçirildi.

Elindeki yüklü miktardaki metamfetamin maddesini paraya çevirmek isteyen uyuşturucu madde tacirleri hakkında bilgi alan Dalaman Narkotik ekipleri 23.04.2022 gecesi satış için hazırlık yapan M.U ve N.Y isimli şahıslar uzun bir kovalamaca ve takip sonucunda Ortaca ilçesinde yakalandılar. Adı geçen M.U ve N.F isimli şahıslar gözaltına alındı. Şahıslarla birlikte hareket eden H.D isimli şahıs ise 23.04.2022 günü sabah saatlerinde şafak operasyonu ile yakalandı.

Şahsın ikametinde yapılan aramada, H.D. isimli şahıs uyuşturucu maddeyi bahçesindeki küllerin arasına sakladığı tespit edildi ve adı geçen H.D isimli şahıs da gözaltına alındı. Uyuşturucu madde tacirleri ile mücadelede hızlı ve etkin bir şekilde mücadele veren Dalaman Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliği görevlileri ivedilikle şahısların işlemlerini tamamlamış ve şahıslar aynı gün 3 şahsı da aynı gün Ortaca Cumhuriyet Başsavcılığı'na sevk etti.

3 şahıs da çıkarılmış oldukları mahkemece tutuklanarak ve işlemlerinin ardından Seydikemer Eşen cezaevine teslim edildi.

Güncelleme Tarihi: 23 Nisan 2022, 22:23

Metin Gire

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});