DALAMAN NARKOTİK EKİPLERİ BİR SUÇ ŞEBEKESİNİ DAHA ÇÖKERTTİ

Muğla'nın Dalaman ilçesinde, uyuşturucu satışı yapan şebeke Dalaman İlçe Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliği ekiplerince teknik takip sonucu çökertildi. Yapılan operasyon sonucu gözaltına alınan 3 kişi çıkarıldıkları mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Muğla'nın Dalaman ilçesinde, uyuşturucu satışı yapan şebeke Dalaman İlçe Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliği ekiplerince teknik takip sonucu çökertildi. Narkotik ekiplertinin tespit ettiği uyuşturucu şebekesi, uzun uğraş ve teknik takip sonucu düzenlenen operasyonla kıskıvrak yakalandı. Operasyon sırasında H.A., M.K. ve M.İ.T. isimli şahıslar gözaltına alınırken yapılan aramalarda yüklü miktarda uyuşturucu ve çok sayıda silah ele geçirildi. Yapılan operasyon sonucu gözaltına alınan şüpheli şahıslar, adli işlemlerinin ardından çıkarıldıkları mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Son dönemde Dalaman ve çevre ilçelerde düzenlediği operasyonlarla birçok suça engel olarak suçluların yakalayan Dalaman İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri bir suç şebekesini daha çökerterek sokakların daha güvenli hale gelmesini sağladı.

Metin Gire

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});