DALAMAN NARKOTİK, UYUŞTURUCUYA YİNE GEÇİT VERMEDİ

Dalaman Narkotik, başarılı operasyonlarına bir yenisini ekledi. Ekipler, satışa hazır vaziyette piyasa değeri yüksek metamfetamin maddesi ele geçirdi.

DALAMAN NARKOTİK, UYUŞTURUCUYA YİNE GEÇİT VERMEDİ

Dalaman NSM Grup Amirliği Ekiplerince yapılan saha araştırmalarında; Gaziantep ilinden gelerek beraberinde getirdikleri yüklü miktardaki metamfetamin maddesini Dalaman ilçesinde satmaya çalıştıkları yönünde bilgi alınan M.A, E.G. ve H.F. isimli şahısların geçici olarak konakladıkları otel odası tespit edildikten sonra şahısların izlemeye alınmış, şahısların şüpheli hareketleri üzerine geçtiğimiz günü yakalanmış. yakalamanın ardından şahısların konakladıkları otel odasında yapılan arama sonrasında; satışa hazır vaziyette piyasa değeri yüksek metamfetamin maddesi ele geçirildi.

Şahısların üzerinden ele geçirilen yüklü miktardaki nakit paraya da el konulmuş olup, M.A, E.G. ve H.F. isimli şahıslar uyuşturucu madde ticari suçu kapsamında gözaltına alınmıştır. Dalaman Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliği'nde islemleri tamamlanan şahıslar önceki günü mevcutlu olarak Ortaca Cumhuriyet Başsavcılığına sevk edilmiş, çıkarıldıkları mahkemece *tutuklanmıştırlar. Kurban Bayramı tedbirleri kapsamında yoğun mesai harcayarak yüklü miktarda uyuşturucu maddenin piyasaya sürülmeden yakalanmasını sağlayan Dalaman Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliği görevlileri olarak uyuşturucu ile etkin mücadeleye devam edilecek.

Metin Gire

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});