DALAMAN'DA İNTİHAR: LİMON AĞACINA ASILI BULUNDU

Muğla'nın Dalaman ilçesinde 1 gündür haber alınamayan Mehmet Güvenç limon ağacına asılı halde bulundu.

DALAMAN'DA İNTİHAR: LİMON AĞACINA ASILI BULUNDU

Edinilen bilgiye göre, Muğla'nın Dalaman ilçesi Ege Mahallesinde ikamet eden, aslen Kayserili olan SEKA'dan emekli Mehmet Güvenç'e, 31 Ekim akşam saatlerinden itibaren haber alınamadı. Ailesi tarafından aranan Güvenç, 1 Kasım akşam saat 16.15 sıralarında ailesi tarafından yapılan arama çalışması sonucu, evinin karşısındaki TIGEM'e ait limon bahçesinde ağaca asılı olarak bulundu. 

Aile üyelerinden oluşan 6 7 kişilik bir grup halinde Mehmet Güvenç'in olabileceği her yere bakan aile, son olarak Güvenç'in odun toplamak ve hava almak için gittiği TIGEM'e ait limon bahçesine bakması ile bulunmuş. 

Çevresi tarafından espirili, güleryüzlü ve sevilen biri olarak bilinen Mehmet Güvenç'in intiharı yakınlarını ve kendisini taşıyanları şoka uğrattı.

Aile bağları sıkı ve herhangi bir problemi olmadığı belirtilen Mehmet Güvenç'in neden intihar ettiğine anlam verilmezken, 3 çocuğu olduğu öğrenildi. 

Güncelleme Tarihi: 02 Kasım 2019, 14:42

Hulusi Çağrı Tezcan

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ah ah
Ah ah - 4 ay Önce

Kanunlarımız yüzünden birini daha kaybettik gece abisini arıyor canıma kıyacağım diye ama polisler yazılı dilekçe olmadan işlem yapamayız diyorlar hay ben böyle kanunların

SIRADAKİ HABER

banner1