19 Kasım Pazar Günü saat 17:00’da yapılacak olan Armada Praxis Yalıkavak Spor - SSV Brixen Sudtirol karşılaşması öncesi  gerçekleştirilen antrenmanı Bodrum Protokolü ve İlçenin Önde gelen isimleri izledi.
Bodrum Kaymakamı Mustafa Çit, Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, Bodrum Ticaret Odası Başkanı Mahmut Kocadon ve Bodrumda hizmet veren diğer Oda Başkanları denizin kızlarına başarılar dileklerini sundular.

MAÇI GURURLU İZLEYECEĞİZ


Bodrum Kaymakamı Mustafa Çit, Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, Bodrum Ticaret Odası Başkanı Mahmut Kocadon, Bodrum Ticaret Odası Meclis Üyesi Toros Demirdöven, Bodrum Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Hasan Kablı, Bodrum Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Erdoğan Başeğmez, İMEAK Deniz Ticaret Odası Bodrum Şube Başkanı Orhan Dinç, Bodrum Belediye Başkan Yardımcısı Emel Çakaloğlu, Bodrum Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Oktay Dumruk'un İzlediği antrenmanda Bodrum Kaymakamı ÇİT, “ Sizlerle gurur duyuyoruz. İtalya’da gösterdiğiniz başarıyı burada ve bundan sonrasında gerçekleştireceğiniz müsabakalarda da göstereceğinizi umut ediyorum. Pazar günü sizi gururla izleyeceğiz. Bodrum adına sizlere teşekkür ederim.“dedi.  Bodrum Belediye başkanı Ahmet Aras ve Bodrum Ticaret Odası Başkanı Mahmut Kocadon’da “Denizin Kızlarına” başarılar diledi.
 
SAHAYA AVANTAJLI ÇIKACAĞIZ
 

Armada Praxis Yalıkavak Spor- SSV Brixen Sudtirol karşılaşması öncesi bir açıklama yapan antrenör Kıvanç Özcan “Öncelikle İtalya’da oynadığımız karşılaşmada rakibimizi 9 sayı farkla alarak sahaya çıkmak bizim için gerçekten önemli bir avantaj. Ancak İtalya’nın lig birincisi bir takım olduğunu da unutmamak lazım. Maçta seyirci desteği bizim için çok önemli. 8 günde oynayacağımız üçüncü maç olduğundan, saha avantajı ve seyirci avantajı ile bu maçı da kazanarak, EHF’de ilk 16 takım arasında yer almak hedefimiz. Seyretmesi keyifli ve heyecanlı bir maç olacağını düşünüyorum. Bu nedenle Bodrum’da yaşayan herkesi, 19 Kasım Pazar günü saat 17:00’da salonda bizlere destek olmaları için davet ediyorum. Ayrıca bugün burada olarak bizlerle başarılar dileklerini sunan siz değerli yöneticilerimize teşekkür ediyorum” dedi.

KLASİK OTOMOBİL TUTKUNLARI BODRUM’DA BULUŞTU KLASİK OTOMOBİL TUTKUNLARI BODRUM’DA BULUŞTU

WhatsApp Görsel 2023-11-18 saat 12.03.58_4f7c70bb

Kaynak: Haber48