AKP'li Aydemir: Erdoğan'ın Açıklamaları Millet Nezdinde Ferahlatıcı Etki Oldu

AKP Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, “Faiz ve kur sarmalından birilerinin nemalandığı dönem bitmiştir” ifadesini kullandı. Aydemir, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, kabine toplantısının ardından açıklamalarının, millet nezdinde ferahlatıcı etkisinin olduğunu söyledi.

AKP'li Aydemir: Erdoğan'ın Açıklamaları Millet Nezdinde Ferahlatıcı Etki Oldu

Aydemir, Meclis’te gerçekleştirdiği basın toplantısında, Erdoğan’ın “Ekonomik kurtuluş savaşını kazanacağız” sözünün, milletin yüreğini ferahlattığını iddia eden Aydemir, “Milletimizin ‘bu savaşta, mücadelede Cumhurbaşkanımızın, sizlerin yanınızdayız’ diyerek, bizi arayıp yürek dillerini ortaya koymasından memnuniyet duyduk” dedi.

Aydemir, yıllardır yapılan oyunların, AKP ile sekteye uğradığını vurgulayarak, şimdi yeniden bu oyunların vizyona konulmaya çalışıldığını dile getirdi. Ancak şimdi milletinin yanında bir liderin olduğunu kaydeden Aydemir, kurtuluşun üretim ve yatırımla olacağına dikkati çekti.

İbrahim Aydemir, mücadelenin millet ve vatan mücadelesi olduğuna dikkat çekerek, “Faiz ve kur sarmalından birilerinin nemalandığı dönem bitmiştir” dedi.

Kaynak: T24

Güncelleme Tarihi: 23 Kasım 2021, 15:53

Süleyhan Avşar


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER