Erdoğan Ucuz Bulduğu Markette 1002 TL Harcadı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın hafta sonu gittiği market alışverişinde 1002 lira harcadığı ortaya çıktı. Erdoğan, sepetini iki alışveriş arabasını gevrek, kuru meyve, bisküvi, gofret ve meyve suyu gibi ürünlerle doldururken, sepette et, süt, peynir, bakliyat ve yağ gibi temel gıdaların bulunmadığı gözlemlendi.

Erdoğan Ucuz Bulduğu Markette 1002 TL Harcadı

Eşi Emine Erdoğan, kızı Sümeyye Erdoğan Bayraktar ve torunu Canan Aybüke ile Tarım Kredi Kooperatifi satış mağazasından alışveriş yapan Erdoğan, iki sene önceki alışverişinde sadece bisküvi, gofret gibi atıştırmalıklar alırken, bu yıl iki alışveriş arabasını doldurdu. Kurutulmuş meyveler, mantı, gevrek, kuruyemiş, şalgam ve meyve suları, çikolata, bisküvi, kurabiye, gofret ve cips alan Erdoğan'ın alışverişinin toplam tutarı da belli oldu.

Sözcü Gazetesi'nden İsmail Şahin'in haberine göre; Erdoğan ailesinin kasadayken çekilen görüntülerinde yapılan incelemeye göre 1002 lira 47 kuruş tutan alışverişin ödemesini Cumhurbaşkanı Erdoğan cüzdanından çıkardığı nakit parayla yaptı. Tarım Kredi Kooperatifi satış mağazasının kasiyeri Erdoğan'a 7.5 lira para üstü verdi.

Kaynak: Sözcü

Süleyhan Avşar


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER