İZMİR ENTERNASYONAL FUARI 6-15 EYLÜLDE

İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin ev sahipliği yaptığı 88'inci İzmir Enternasyonal Fuarı'na bu yıl ortak ülke olarak Çin katılacak

İZMİR ENTERNASYONAL FUARI 6-15 EYLÜLDE

Ticaret Bakanlığından yapılan açıklamaya göre, 88'inci İzmir Enternasyonal Fuarı, Ticaret Bakanlığı himayesinde, İzmir Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde 6-15 Eylül'de gerçekleştirilecek. 
Etkinliğe bu yıl, dünyanın en büyük ticaret hacmine sahip ülkeleri arasında yer alan Çin ortak ülke olarak katılacak. Söz konusu katılımla hem iki ülke karşılıklı olarak önemli bir tanıtım fırsatı elde edecek hem de Türkiye-Çin ekonomik ve ticari ilişkileri daha ileri boyuta taşınacak.

YENİ İŞ BİRLİĞİ OLANAKLARINI KEŞFETME İMKANI

Ticaret Bakanlığı, her yıl gerçekleştirilen ticari etkinlikte dünyanın pek çok ülkesinden üst düzey resmi heyetleri ağırlıyor. Bu etkinlikle Türkiye'nin ekonomik ve ticari potansiyeli konuklara anlatılırken yeni iş birliği olanaklarını keşfetme imkanı da oluşuyor. İzmir Enternasyonal Fuarı'na 2017'de Rusya, geçen yıl Sırbistan ortak ülke olarak katılmış, bu ülkeler iktisadi olarak güçlü yönlerinin yanı sıra kültürel özelliklerini de tanıtma fırsatı bulmuştu. 

Haber48


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner7