Muğla’nın Seydikemer ilçesi Dereköy Mahallesi’nde 11 Ekim 2022 tarihinde Muhittin Sülük, kereste nedeniyle tartıştığı ve arasının zaten iyi olmadığı  71 yaşındaki eski taksici ve inşaat ustası eniştesi Bayram Sülük’ü bir inşaatta, duvara iskele kurarken av tüfeğiyle iki el ateş ederek öldürmüştü. Bayram Sülük’e ait otomobile de taşla camını kırıp zarar vermişti.  Ardından, olay yerinden kaçmıştı. Jandarmanın yakaladığı katil zanlısı, tutuklanarak cezaevine konulmuştu.

Fethiye 2. Ağır Ceza Mahkemesi’ndeki duruşmada "kasten öldürme" ve "mala zarar verme" suçlarından tutuklu yargılanan 62 yaşındaki sanık Muhittin Sülük , son duruşmada hakim karşısına çıktı. Duruşmada, sanık Muhittin Sülük, öldürülen Bayram Sülük’ün kızı Nursel A. ve taraf avukatları hazır bulundular. Savcı, mütalaasında sanık için müebbet hapis cezası talep ederken, Nursel A. da sanığın en ağır şekilde cezalandırılmasını isteyerek, “Şikayetçiyim“ dedi. 

CEM ADRİAN FETHİYE KONSERİNDE HAYRANLARINA UNUTULMAZ ANLAR YAŞATTI CEM ADRİAN FETHİYE KONSERİNDE HAYRANLARINA UNUTULMAZ ANLAR YAŞATTI

Muhittin Sülük,  25 yıl 5 ay hapis cezasına çarptırıldı.

Kaynak: iha