Başkan Büyükteke ve Beraberindekiler, Fethiye İlçe Emniyet Müdürü İsmail Ayhan’ı Ziyaret Etti

​​​​​​​Türk Polis Teşkilatı’nın 177. kuruluş yıldönümü ve Polis Haftası kapsamında, Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Mustafa Büyükteke beraberinde Meclis Başkan Yardımcısı Erhan Tüfekçi, Meclis Üyesi Efrayim Akçabel ve Meslek Komitesi Başkanı Turgay Şahin ile birlikte Fethiye İlçe Emniyet Müdürü İsmail Ayhan’ı makamında ziyaret etti.

Başkan Büyükteke ve Beraberindekiler, Fethiye İlçe Emniyet Müdürü İsmail Ayhan’ı Ziyaret Etti

Türk Polis Teşkilatı’nın 177. kuruluş yıldönümü ve Polis Haftası kapsamında, Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Mustafa Büyükteke beraberinde Meclis Başkan Yardımcısı Erhan Tüfekçi, Meclis Üyesi Efrayim Akçabel ve Meslek Komitesi Başkanı Turgay Şahin ile birlikte Fethiye İlçe Emniyet Müdürü İsmail Ayhan’ı makamında ziyaret etti.

 

FTSO Meclis Başkanı Mustafa Büyükteke açıklamasında, “10 Nisan 1845’ten beri görevini en iyi şekilde yerine getirmeye çalışan Polis teşkilatı, bugün de aynı inanç ve kararlılıkla Türkiye Cumhuriyeti’ne ve halkına yakışır bir şekilde kendini geliştirerek; huzur ve güven kaynağı olmaya devam etmektedir. Gece gündüz demeden özveriyle çalışan, huzur ve güven ortamının sağlayan sizin nezdinizde tüm emniyet mensuplarımıza şükranlarımızı sunarken görevi başında şehit olan emniyet güçlerimize Allah’tan rahmet yakınlarına tekrar başsağlığı diliyoruz” dedi.

 

177 yıllık bir tecrübe ve geçmişe sahip olan Emniyet teşkilatımızın yaptığı çalışmaların toplumun her kesimini ilgilendirdiğini ifade eden Meclis Başkanı Büyükteke, kurumsal işbirliği gerektiren konularda Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası’nın her zaman Emniyet Teşkilatı’nın yanında olduğunu da ayrıca vurguladı.

 

Fethiye İlçe Emniyet Müdürü İsmail Ayhan da ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti ifade ederek; Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası heyetine teşekkürlerini iletti.

Kaynak: Bultenler

Metin Gire

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});