KAYAKÖY BARIŞ VE DOSTLUK FESTİVALİ RENKLİ BAŞLADI

Muğla'nın Fethiye ilçesinde bulunan tarihi Kayaköy'de, Kayaköy Barış ve Dostluk Festivali 5 Ekim Cumartesi günü (bugün) saat 12.00’de başladı.

KAYAKÖY BARIŞ VE DOSTLUK FESTİVALİ RENKLİ BAŞLADI

Muğla'nın Fethiye ilçesinde bulunan tarihi Kayaköy'de yaşanan hareketlilik devam ediyor. Fethiye Belediyesi, Kayaköy Muhtarlığı ve Kayaköy Turizm Geliştirme Kooperatifi işbirliğinde gerçekleştirilecek olan Kayaköy Barış ve Dostluk Festivali 5 Ekim Cumartesi günü (bugün) saat 12.00’de başladı.

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan festivalin günün geri kalan programı ise şöyle; "Saat 16:30'da Bahri Çatal'ın bağlama dinletisi, saat 17:00'da Engin Çatal'ın piyano dinletisi, saat 19:00'da Azeri Şiirleri dinletisi, saat 20:00'da AHURA Ritim Topluluğu Konseri ve saat 22:00'da Tahsin Duru Türk Halk Müziği Konseri."

FESTİVAL YARIN DA DEVAM EDECEK

Kayaköy Barış ve Dostluk Festivali 6 Ekim Pazar günü de devam ederek ziyaretçilerine güzel bir haftasonu geçirtmeyi amaçlıyor. Pazar günü festivalin başlangıç saati ise 11:00 olarak belirlenmiş. Ayrıca konserin son günüde Yunan ekiplerinin gösterileri, aşure ikramı, ANDON ve Grup Gündoğarken Konseri ziyaretçileri bekliyor olacak.

Güncelleme Tarihi: 05 Ekim 2019, 16:49

Metin Gire

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner7