Saatcı Basketbol Süper Lig'e Yükselen Fethiye Belediyespor'u Kutladı

Behçet Saatcı, görevi sırasında kurulan Fethiye Belediyespor'un basketbolda süper lige yükselmesi sebebiyle resmi sosyal medya hesabından bir paylaşım yaptı.

Saatcı Basketbol Süper Lig'e Yükselen Fethiye Belediyespor'u Kutladı

1999, 2004, 2009 Türkiye yerel seçimleri’nde MHP'den Fethiye Belediye Başkanı seçilen ve son seçimlerde büyükşehir belediye başkanlığı için bağımsız aday olan Behçet Saatcı, görevi sırasında kurulan Fethiye Belediyespor'un basketbolda süper lige yükselmesi sebebiyle resmi sosyal medya hesabından bir paylaşım yaptı. Saatcı, "Görevimizin 2. yılında kurduğumuz Fethiye Belediyespor Kulübümüz, 2000 yılından bu yana hep gurur kaynağımız oldu. İmkan verilirse, Fethiyeli gençlerimizin neler yapabileceğine yıllardır şahit olduk, başarılarıyla onur duyduk. Bugün Basketbol şubemizin ING Basketbol Süper Ligi’ne yükselmiş olmasının mutluluğunu yaşıyoruz.

Kuruluşundan bugüne basketbol takımımız için emek veren tüm sporcu ve ailelerine, tüm yönetici ve hocalarımıza, başta Esnaf Hastanesi olmak üzere, takımımıza maddi manevi desteklerini esirgemeyen işadamları ve esnaflarımıza teşekkürü borç biliyorum.

Tebrikler Fethiye...
Tebrikler Lokman Hekim Fethiye Belediyespor...

Başarıların daim olsun...

Güncelleme Tarihi: 19 Eylül 2020, 09:27

Burcu Keskin

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner7