ORTACA BELEDİYE BAŞKANI ALİM UZUNDEMİR 5 KIRMIZI ÇİZGİSİNİ DUYURDU ORTACA BELEDİYE BAŞKANI ALİM UZUNDEMİR 5 KIRMIZI ÇİZGİSİNİ DUYURDU

Yeni yıl dolayısıyla bir mesaj kaleme alan Metin Gire şu ifadeleri kullandı:

"Bir seneyi daha pek çok badireleri aşarak geride bırakırken 2024'e girmenin umut ve heyecanını yüreğimizde taşıyoruz. Sevinçlerin yanında pek çok acıyı da yaşadığımız 2023'te Kahramanmaraş merkezli depremlerde yitirdiğimiz canlarımızı, ülkemizin bağımsızlığı ve bölünmez bütünlüğü için kahramanca mücadeleleri sırasında şehit olan asker ve polislerimizi rahmetle anıyor, Cenab-ı Allah'tan benzer acıları bir daha yaşatmamasını diliyorum.

Halen sancıları süren Filistin'in Gazze kentinde İsrail'in katlettiği binlerce masumun hürmetine 2024'te savaşlara ve "daha fazla" hırsı uğruna gerilimlere tanık olmamayı temenni ederken yeni yılın ülkemiz ve dünyamız için hayırlara vesile olması; sağlık, huzur, mutluluk, dolu bir yıl geçirmeniz ümidiyle yeni yılınızı yürekten kutluyorum. 2024’ün devletimiz ve milletimize, İslam dünyasına, insanlığa hayırlar getirmesini yüce Rabbimden niyaz ediyorum.

Her gününüzü huzur ve mutluluk içinde yaşamanız dileğiyle..."