Dünya Şampiyonundan Köyceğiz Belediye Başkanı Ceylan’a Ziyaret!

Macaristan'ın başkenti Budapeşte'de yapılan Dünya Yıldızlar Güreş Şampiyonası kadınlar 57 kiloda tüm rakiplerini yenerek şampiyon olan Köyceğiz Belediyespor Bayan Güreş takımı sporcusu 17 yaşındaki Milli güreşçi kızımız Selvi İlyasoğlu, Köyceğiz Belediye Başkanı Kamil Ceylan’ı makamında ziyaret etti.

Dünya Şampiyonundan Köyceğiz Belediye Başkanı Ceylan’a Ziyaret!

Ülkemizi başarıyla temsil eden sporcularımızı ödüllendiren ve Spor Toto Teşkilat Başkanlığından hediye edilen Bisikleti takdim eden Başkan Ceylan, “Kızımız Selvi'nin Uluslararası alanda elde ettiği başarısıyla büyük bir gurur duydum. Dünya Şampiyonu olarak Ülkemizi, İlimiz Muğla'yı ve İlçemiz Köycegiz'in tanıtımına katkıda bulundukları için de teşekkür ediyorum. Ayrıca İlyasoğlu ailesini, Köyceğiz Belediyespor Bayan Güreş Takımının değerli Antrenörü Elis Yıldız'ı ve emeği geçen herkesi kutlarım. Daha nice başarıları birlikte kutlamak dileğiyle”dedi.

Dünya Şampiyonumuz Selvi,”Benim yurt dışında katıldığım ilk yarışma. Çok büyük bir heyecan içerisinde, çeşitli ülke ve uluslardan oluşan rakiplerime karşı ülkemi temsil etmek, elde ettiğim şampiyonluk ile Ulusal marşımızı o salondaki herkese dinletmek çok gurur vericiydi. Bizlere bu başarılı sonuçların alınmasında her türlü desteğini eksik etmeyen Köyceğiz Belediyemize ve Başkanımız Kamil Ceylan’a teşekkür ederim” şeklinde konuştu.

Süleyhan Avşar


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER