Köyceğiz'de Eşiyle Birlikte Tatil Yapan Kıvanç Tatlıtuğ'un Fotoğraflarına Beğeni Yağdı

Eşi Başak Dizer ile birlikte Muğla'nın Köyceğiz ilçesinde tatil yapan Kıvanç Tatlıtuğ, sarı ceketi ve şapkasıyla verdiği pozları sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaşınca fotoğraflara beğeni yağdı. Hayranları, Tatlıtuğ'un karizmatik fotoğraflarına, "Karizmanın vergisini ver, biz de nasiplenelim" şeklinde yorumlar yaptı.

Köyceğiz'de Eşiyle Birlikte Tatil Yapan Kıvanç Tatlıtuğ'un Fotoğraflarına Beğeni Yağdı

Oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, 2016 yılında evlendiği stilist eşi Başak Dizer ile birlikte Muğla'nın Köyceğiz ilçesinde tatil yapıyor. 

Tatlıtuğ, yeni pozlarını sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı. Sarı ceketi ve şapkasıyla poz veren oyuncunun bu karelerine takipçilerinden beğeni ve yorum yağdı.

En çok akılda kalan yorumlar ise "Karizmanın vergisini ver, biz de nasiplenelim", "Kıvanç Bey, gün geçtikçe daha da yakışıklı oluyorsunuz", "Bu karizma ne, Allah aşkına!" şeklinde oldu.

Tatlıtuğ'un tarzı, sosyal medyada İngiliz eski futbolcu David Beckham ile kıyaslandı.

37 yaşındaki oyuncunun bir dönem Kuzey Güney dizisinde birlikte rol aldığı yakın arkadaşı Rıza Kocaoğlu da Tatlıtuğ'un bu gönderilerine kayıtsız kalmadı.

Kocaoğlu, Kıvanç Tatlıtuğ'un paylaşımlarına, "Hayırdır dayı?" şeklinde esprili bir yorum yaptı.


Kıvanç Tatlıtuğ'un yeni pozlarına beğeni yağdı - 1Kıvanç Tatlıtuğ'un yeni pozlarına beğeni yağdı - 2Kıvanç Tatlıtuğ'un yeni pozlarına beğeni yağdı - 3Kıvanç Tatlıtuğ'un yeni pozlarına beğeni yağdı - 4Kıvanç Tatlıtuğ'un yeni pozlarına beğeni yağdı - 5Kaynak: NTV

Haber48


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER