KÖYCEĞİZ'DE YOGA SEVERLER İÇİN KAHVALTI

Köyceğiz Kaymakamı Erdinç Dolu başkanlığında düzenlenen kahvaltıda, Köyceğiz Belediye Başkanı Kamil Ceylan ve yoga severler bir araya geldi.

KÖYCEĞİZ'DE YOGA SEVERLER İÇİN KAHVALTI

Muğla'nın Köyceğiz ilçesinin Kulak Mesire Kamp Alanı'nda, Köyceğiz Kaymakamı Erdinç Dolu başkanlığında düzenlenen kahvaltıya Köyceğiz Belediye Başkanı Kamil Ceylan ve yoga severler bir araya geldi.

Köyceğiz Belediye Başkanı Kamil Ceylan, yaptığı konuşmada; ”Amacımız insanlığa hizmet etmek, insanların mutluluğunu artırmak, hayata daha pozitif, başarılı neşeli bir hayat sürmek adına Sağlıklı ve zinde nesiller yetiştirebilmek için spor ile iç içe bir hayat ilk şarttır. Bunu sağlayabilmek adına Köyceğiz Belediyesi olarak 7'den 70'e hem çocuklarımıza ve gençlerimize hem de yetişkinler için çeşitli spor etkinlikleri düzenliyoruz. Çocuklarımızın ve gençlerin spor yapmalarını sağlamak ve Spora adanmış hayatlar ve geleceğini kurtaracağımız nesillerin yetişmesini arzu ediyoruz. Bu konuda emeği geçen herkesi tebrik eder, bundan sonrada başarılarının devamını dilerim.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 17 Aralık 2019, 13:51

Haber48


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner7