Yüksel Gökmen Kırkyama ve Kumaşboyama Sergisini Açtı

Muğla CHP eski  milletvekillerinden Sami Gökmen’in eşi emekli Resim Öğretmeni Yüksel Gökmen’in kırkyama  ve kumaş boyama sergisi açıldı.

Yüksel Gökmen Kırkyama ve Kumaşboyama Sergisini Açtı

Muğla CHP eski  milletvekillerinden Sami Gökmen’in eşi emekli Resim Öğretmeni Yüksel Gökmen’in kırkyama  ve kumaş boyama sergisinin açılışına yoğun bir katılım oldu. Yüksel Gökmen’in uzun yıllar özenle çalışarak hazırladığı eserler bir ömre bedel. Fethiye Belediyesi Özer Olgun Kültür Merkezi Sergi Salonu’ndaki etkinlik, 3 gün açık kalacak. 

65 eserin yer aldığı serginin açılışına Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, geçmiş dönem Muğla Milletvekilleri Sami Gökmen ile Ali Cumhur Yaka ve Mustafa Dedeoğlu, CHP Fethiye İlçe Başkanı Ali Özgür Kullukçu, Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar odası Başkanı Mehmet Soydemir, belediye meclis üyeleri ve sivil toplum kuruluşları temsilcileri katıldı. Açılış töreninde davetlilere ikramlarda da bulunuldu.

Açılış öncesinde konuşan Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, “Bizler belediye hem belediye başkanlığımız döneminde hem de siyasi hayatımızda örnek aldığımız iki insan, sevgili milletvekilimiz ve değerli eşleri… Bu güzel etkinlikte yer aldığım için çok mutluyum. Fethiye’nin sanatsal anlamda örnek bir şehir olacağını ifade etmiştik. Görevde olduğumuz 7 aydır sanata ve sosyal etkinliğe önem veriyoruz. Önümüzdeki günlerde saygıdeğer vekillerimizin ve sizlerin bize vereceği destekle birlikte burada çok güzel etkinlikler yapacağız. Fethiye’miz her şeyin en güzeline layıktır. Emeklerinden dolayı hocamızı kutluyorum” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 19 Aralık 2019, 17:32

Burcu Keskin

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner7