Demet Akalın'ın Eşine Cumhurbaşkanının Berberinden Tehdit

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, Instagram hesabından paylaştığı hikayelerde eşi Okan Kurt için yardım istedi. Sahibi olduğu Hirağan Restoran’da yan komşusu ile tartışma yaşayan Okan Kurt’un dışarı çıkartılmadığı ve polisin de içeri girmesine izin verilmediğini belirten Akalın, “Nerede yaşıyoruz ya? Nerede yani bu polisler? Bu videoyu atmak zorunda kaldım. Adamın can güvenliği yok yani” ifadesini kullandı.

Demet Akalın'ın Eşine Cumhurbaşkanının Berberinden Tehdit

Konuyla ilgili Instagram'dan paylaşım yapan Akalın, “Şu an İzmir Havaalanı’ndan dönmeye çalışıyorum. Hirağan’da yan tarafla kavga olmuş ve Okan Kurt’u çıkartmıyorlarmış dışarı. Polisi sokmuyorlarmış dükkanın içine. Nerede yaşıyoruz biz? Nerede yaşıyoruz, Beykoz emniyeti nerede? Nerede yani bu polisler? Anlayamadım yani. Bu videoyu atmak zorunda kaldım. Bu nasıl bir şey ya? Böyle bir şey olabilir mi? ‘Çıkartmayacağız Okan Kurt’u o dükkandan’. Nasıl oluyor bu işler?” sözlerine yer verdi.


Akalın “Bütün basındaki arkadaşlarımdan da rica ediyorum. Adamın can güvenliği yok yani. Bir inin bakalım Hirağan’a, ben yoldayım. Ben de gideceğim kadın başıma. Hangi sokağı kapatıp, kimi dükkana almıyorlar göreceğiz. Polisi tutuyor adamlar. Polisin içeri girmesine izin vermiyorlar” dedi.


Okan Kurt karakol çıkışındaki açıklamasında, “Beni tehdit eden kişi Cumhurbaşkanı’nın berberiymiş” şeklinde konuştu.


Kurt, olayın yan dükkanın itirazları ve tehditleri üzerine çıkan tartışma sonucunda yaşandığını belirtti.

Kaynak: T24

Güncelleme Tarihi: 18 Ekim 2021, 14:04

Süleyhan Avşar


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER