Evli Bir Adamla Aşk Yaşayan Ece Erken Sessizliğini Bozdu

Evli ve iki çocuk babası avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile aşk yaşayan Ece Erken, kendisine destek verenlere sosyal medya hesabından teşekkür etti.

Evli Bir Adamla Aşk Yaşayan Ece Erken Sessizliğini Bozdu

Bir çocuk annesi Ece Erken, evli ve iki çocuk babası avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile aşk yaşamaya başladı. Son günlerde gündemden düşmeyen Ece, gelen tepkiler üzerine "Psikolojim fazlasını kaldırmıyor" diyerek Söylemezsem Olmaz programından istifa ettiğini duyurdu. Bir süre sessizliğe gömülen ünlü isim sosyal medya hesabından gelen destek mesajlarını paylaştı.

SOSYAL MEDYADA SESSİZLİĞİNİ BOZDU

Magazin
 gündemine bomba gibi düşen yasak aşkta, geçtiğimiz günlerde yaşadığı bir olaya sinirlenen Erken, sevgilisine ait olan araçların dikiz aynalarını parçaladı. Görüntülerin ortaya çıkmasının ardından tepkilerin odağı haline gelen Erken, sosyal medya hesabından kendisine gelen destek mesajlarını paylaştı."DM KUTUM O KADAR DOLU Kİ"

Kendisine destek veren insanlara teşekkür eden Ece Erken, "DM kutum o kadar dolu ki... Whatsapp'a gelen mesajlar... Dostlar, arkadaşlar... Tanıdık, tanımadık herkesten Allah razı olsun. Her şey bizim için. Sizi çok seviyorum ve teşekkür ediyorum" şeklinde konuştu.

Hulusi Çağrı Tezcan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1