Fulya Öztürk, Fatih Portakal'a Ateş Püskürdü

FOX TV ekranlarında Fulya Öztürk'ün sunuculuğunu yaptığı programda izlediği cinsel içerikli bir videoda eşini gördüğünü öne süren Celal Bilgin isimli genç adam, canlı yayında bu videoyu göstermişti.

Fulya Öztürk, Fatih Portakal'a Ateş Püskürdü

Gazeteci Fatih Portakal, Twitter'dan yaptığı bir paylaşımla eski çalıştığı kanala tepki göstermişti. Portakal, Celal Bilgin adlı kişinin içinde eşinin olduğunu ileri sürdüğü cinsel içerikli videoyu canlı yayında açmasıyla gündeme gelen söz konusu program için "Sadece reyting amaçlı saçma sapan, iğrenç içerikler" ifadesini kullanmıştı.


ATEŞ PÜSKÜRDÜ


Fulya Öztürk dünkü yayında çileden çıktı. Öztürk, açıklamasında "Nedir bu böyle bilmiş küçümsemeleriniz? 2,5 ayda ne faydanız oldu? Kazandığım parayla kendime hiçbir şey almadım. Siz beni oturduğunuz yerden aşağılayamazsınız. Çoğunuz ekmek yediğiniz yere laf ediyorsunuz. Başkaları ensest ilişki işlerken 15 gün o konuyu masaya yatırırken neden sesiniz çıkmadı" sözleriyle karşılık verdi.
Olayın çarpıtıldığını ifade eden Öztürk, yayında videonun ekrana yansımadığını, programdaki görevlilerin işlerini yapabilmesi için izlemek zorunda olduklarını ve kendisinin de izlemediğini belirtti.

"BUNLARIN HEPSİ GERÇEK"

Öztürk, "Attığı manşete bak: 'pornografik görüntü izletti.' Bak kardeşim cuma günündeki programda rahatsızlık verdiysem, şahsım ekibim adına özür diliyorum. Fakat bir videodan bahsediyor ya bu çocuk. Orada iz var diyor. Bunların hepsi gerçek. Ama öyle bir algı yapılıyor ki... 'Bu da oldu.' Türk televizyonlarında neler oldu ben sayayım mı?

"HEMEN ONU ÖLDÜRELİM"

'Bir kız çıkıyor hemen onu öldürelim boğazlayalım boğalım... Linç edelim yaşamasın. Bir kız çıktı çünkü iyi bir şeyler yapıyor.' Ben buralara hiçbir yerimi açmadan geldim. Hiçbir yerimi ortalara sermeden. Hiç kimsenin sevgilisi osu busu olmadan. Sıfır torpilsiz, emeğimle çoğu zaman kimsenin gidemediği yerlere giderek... " ifadelerini kullandı.

Kaynak: Sözcü

Güncelleme Tarihi: 05 Ekim 2021, 10:25

Süleyhan Avşar


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER