İdo Tatlıses'in Hiç Çıkarmadığı Saatinin Hikayesi Ortaya Çıktı

İbrahim Tatlıses'in kendisi gibi müzisyen oğlu İdo Tatlıses'in uzun zamandır kolundan neredeyse hiç çıkarmadığı gösterişli saatin hikayesi anlaşıldı. Eski Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel'in 1993 yılında İbrahim Tatlıses'e verdiği saati "Bunu ileride oğluna tak" dediği onun da sözünü tutarak oğluna verdiği öğrenildi.

İdo Tatlıses'in Hiç Çıkarmadığı Saatinin Hikayesi Ortaya Çıktı

Usta sanatçı İbrahim Tatlıses'in kendi izinden giden oğlu İdo Tatlıses, geçtiğimiz günlerde Instagram'dan hesabından kolundan hiç çıkarmadığı saatin fotoğrafını paylaşarak "Varsa benzeri gösterin bakayım" dedi. Genç şarkıcının paylaşımından sonra saatin hikayesi de merak konusu oldu.

SAATİ SÜLEYMAN DEMİREL HEDİYE ETTİ

Takvim'den Deniz Bayar'ın özel haberine göre; İdo'nun kolundaki Longines marka saatin 9.Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel'den hatıra olduğu öğrenildi. 16 Mayıs'ta 1993'te Cumhurbaşkanı seçilen Süleyman Demirel, karşılaştığı İbrahim Tatlıses'e saati hediye ederek, "Bu saati büyüyünce oğluna tak" diye hediye etti. İbrahim Tatlıses de saati İdo'ya verdi. 1992 doğumlu olan İdo Tatlıses, şimdilerde bu saati kolundan çıkarmaz oldu.

Kaynak: SonDakika

Süleyhan Avşar


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER