İş İnsanı Haldun Demirhisar İle Göcek'te Görüntülenen Serenay Sarıkaya, Aşk İddialarını Yalanladı!

Geçtiğimiz haftalarda Haldun Demirhisar ile aşk yaşadığı iddia edilen Serenay Sarıkaya, söz konusu haberleri yalanlamıştı. Demirhisar'la yeniden görüntülenmesi üzerine aşk dedikodularının alevlenmesiyle, güzel oyuncu yeni bir açıklama daha yaptı. Serenay Sarıkaya, " Her seferinde aynı haberi yalanlamak istemiyorum, arkadaşım o" ifadelerini kullandı.

İş İnsanı Haldun Demirhisar İle Göcek'te Görüntülenen Serenay Sarıkaya, Aşk İddialarını Yalanladı!

Geçtiğimiz ay iş insanı Haldun Demirhisar ile Göcek'te tekne tatili yaparken görüntülenen Serenay Sarıkaya, haklarında çıkan aşk iddialarını "Bahsedilen kişi arkadaşımdır" diyerek yalanlamıştı. İkili geçtiğimiz günlerde de Göcek'teki bir çiftlik evinin bahçesinde objektife yansıdı. Evin Demirhisar'a ait olduğu ve ikilinin burada 1 ay baş başa tatil yaptığı iddia edildi.

AŞK İDDİASINI YİNE YALANLADI

Önceki gün Etiler'de görüntülenen Serenay Sarıkaya, o fotoğraflarla ilgili sorular üzerine hem aşk iddiasını hem de Demirhisar'ın evinde kaldığı iddiasını yalanlayarak "Yeni bir şey söylemek istemiyorum. Daha önce de bu haberleri yalanlamıştım zaten. Görüntülendiğim yer benim evim. Arkadaşlarımla bir araya gelmem kadar doğal bir şey olamaz. Her seferinde aynı haberleri yalanlamak istemiyorum" ifadelerini kullandı.

Serenay Sarıkaya'dan açıklama: Orası evim Haldun Demirhisar arkadaşım
Haldun Demirhisar


ÇALIŞMALARA BAŞLIYOR

Serenay Sarıkaya, yeniden tatile çıkıp çıkmayacağı sorusuna "Artık işler hareketleniyor. İşlerim daha ön planda şu an" yanıtını verdi. Serenay Sarıkaya sosyal medya hesabında zamanlaması uymadığı için 'Bergen' filminde yer alamayacağını açıkladı.

Serenay Sarıkaya, aşk iddialarını yalanladı: Haldun benim arkadaşım!
Kaynak: Hürriyet

Güncelleme Tarihi: 27 Mayıs 2021, 11:04

Haber48


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner7