HABER 48'İN SAHİBİ METİN GİRE VE FERHAT AYDOĞAN, İŞ İNSANI NAİL KEÇİLİ'Yİ MARMARİS'TEKİ EVİNDE ZİYARET ETTİ

Haber 48 Gazetesi'nin sahibi gazeteci Metin Gire ve gazeteci Ferhat Aydoğan, Türk siyasi tarihinde Turgut Özal, Süleyman Demirel, Tansu Çiller, Bülent Ecevit gibi liderlerle çalışan, seçim kampanyalarına sahip olduğu reklam ajansı ile destek olan Cen/Grey Ajans'ın sahibi ünlü iş insanı Nail Keçili'yi Marmaris'teki evinde ziyaret etti.

HABER 48'İN SAHİBİ METİN GİRE VE FERHAT AYDOĞAN, İŞ İNSANI NAİL KEÇİLİ'Yİ MARMARİS'TEKİ EVİNDE ZİYARET ETTİ

Dün gerçekleşen ziyarette, Haber 48 Gazetesinin kurucusu ve sahibi gazeteci Metin Gire ile Muğla Genç TV Genel Yayın Yönetmeni gazeteci Ferhat Aydoğan ünlü iş insanı Nail Keçili'yi Muğla'nın Marmaris ilçesi Armutalanı Mahallesindeki villasında ziyaret etti. Reklamcılık, habercilik ve gündem hakkında yapılan sohbet sırasında, Nail Keçili seçim kampanyalarında birlikte çalıştığı Turgut Özal, Süleyman Demirel, Tansu Çiller, Bülent Ecevit gibi liderlerle olan anılarını anlattı. 

İş hayatına Cen Ajans'ı kurarak başlayan ve önce New York merkezli küresel reklam ve pazarlama ajansı Grey ile hizmet anlaşması yapan daha sonrasında resmi olarak ortaklık kuran iş insanı Nail Keçili, Türkiye'ye Amerikan tarzı siyasi reklamcılığı ilk getiren isim olarak biliniyor. Türk siyasi tarihinde birlikte çalıştığı liderlerin seçimlerdeki başarısının yanı sıra Cem Uzan, Mesut Yılmaz, Tansu Çiller, Süleyman Demirel, Vehbi Koç ve Alparslan Türkeş gibi isimlerle de  yakın samimiyeti ve dostlukları olduğu biliniyor. Siyasi reklamcılık dışında THY'nin de uzun yıllar ajanslığını yapan Nail Keçili, Haber 48 Gazetesinin kurucusu ve sahibi gazeteci Metin Gire ile Muğla Genç TV Genel Yayın Yönetmeni gazeteci Ferhat Aydoğan'a geçmiş dönemde yaşadığı olayları, anıları anlattı.

Ziyaretin gerçekleştiği villada, eski Amerikan Başkanı George H. W. Bush'u ağırladığını ve misafir ettiğini belirten Nail Keçili, bu olaya dair anılarını da anlattı. Nail Keçili, Gire ve Aydoğan'a basına yansımamış resimleri de gösterdi. Gerçekleşen keyifli sohbetten memnuniyet duyduğunu belirten Keçili, ziyaret için teşekkür etti.
 

Metin Gire

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});