MARMARİS'TE İLKOKULLU ÇOCUKLAR POLİS MÜDÜRÜ KOLTUĞUNA OTURDU

Muğla'nın Marmaris Emniyet Müdürü Metin Ercan'ın koltuğuna, ilkokul öğrencileri Esila Nur Özgür ve Aras Kulakoğlu oturdu.

MARMARİS'TE İLKOKULLU ÇOCUKLAR POLİS MÜDÜRÜ KOLTUĞUNA OTURDU

Muğla'nın Marmaris Emniyet Müdürü Metin Ercan'ın koltuğuna, ilkokul öğrencileri Esila Nur Özgür ve Aras Kulakoğlu oturdu. Telsizden anonsla ekiplerin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı kutlayan çocuklar, denetimleri sıklaştırmaları talimatı verdi. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle çeşitli ilköğretim okullarından başarılı öğrenciler, öğretmenleri eşliğinde Marmaris Emniyet Müdürü Metin Ercan'ı makamında ziyaret etti. Öğrencilerle sohbet ederek görüşlerini dinleyen İlçe Emniyet Müdürü Metin Ercan, ilk olarak koltuğuna Şehit Nedip Cengiz Eker İlköğretim Okulu öğrencisi Esila Nur Özgür'ü oturttu.

Telsizle anons yapan Özgür, "Yarın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı. Tüm teşkilat mensuplarımızın çocuklarının bayramını kutluyor, görevlerinizde başarılar diliyorum" dedi. Anonsa dönüş yapan birim amirleri ise teşekkür ederek, Özgür'ün gününü kutladı. Ardından Beldibi Sıtkı Zararlı İlköğretim Okulu öğrencisi Aras Kulakoğlu da makam koltuğa oturarak, telsiz anonsuyla tüm ekipleri, okul önlerine ve çevresine giderek denetimleri sıklaştırmalarını, şüpheli kişileri kontrol etmeleri talimatını verdi. Bunun üzerine ekipler, "Anlaşıldı" yanıtıyla Kulakoğlu'na dönüş yaptı. Bir süre makam koltuğunda oturan çocuklara, meyve suyu ve bisküvi ikram edildi. Çekilen hatıra fotoğrafı sonrası öğrenciler, öğretmenleri eşliğinde İlçe Emniyet Müdürlüğü hizmet binasından ayrıldı.

Güncelleme Tarihi: 05 Şubat 2020, 12:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner7