Muğla Denizinde Cesetler Kıyıya Vurdu!

Muğla'nın Marmaris ilçesinde denizde iki erkek cesedi bulundu.

Muğla Denizinde Cesetler Kıyıya Vurdu!

Muğla'nın Marmaris ilçesinde denizde iki erkek cesedi bulundu. Sahil Güvenlik ve dalgıç polis ekiplerince, Gökova Körfezi Balıkaşıran mevkisinde iki erkek cesedi olduğu fark edildi.

Ekipler, cesetleri Çatı Koyu'ndan karaya çıkardı. Marmaris Devlet Hastanesi morguna götürülen cesetlerin kimlik tespiti için çalışma başlatıldı.

Muğla'nın Marmaris ilçesine bağlı Karacasöğüt mevkiinde Ayın koyu olarak tabir edilen bölgeden 15 Mart sabahı 4,25 metrelik fiber tekne ile denize açılan Erdoğan İ., Özkan A. ve Metin Z.'den haber alamayan yakınları Jandarma ve Sahil Güvenlik birimlerine haber verdi. Aldıkları ihbarı değerlendiren ekiplerden jandarma karadan, denizden de sahil güvenlik ve havadan sahil güvenlik helikopteri arama çalışmaları başlatmıştı. Arama çalışmaları sürerken, bugün öğle saatlerinde Marmaris Güllübük burnu mevkiinde balıkçılar tarafından bir cansız erkek cesedi ve Bördübet koyunda da bir erkek cesedi kıyıya vurmuş şekilde bulundu.

Arama kurtarma faaliyetleri kapsamında kayıp olan şahıslara ait olduğu değerlendirilen cansız bedenlere ilişkin adli işlemler devam ederken, bulunan iki erkek cesedi Muğla Adli Tıp Kurumu'na otopsi için gönderildi. Kayıp bir kişinin ise arama çalışmaları havadan, denizden ve karadan devam ediyor.

İHA

Güncelleme Tarihi: 21 Mart 2020, 17:12

Burcu Keskin

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1