DEVRİLEN AĞACIN KOPARDIĞI TELEFON HATTI 1.5 AYDIR YAPILMADI

Muğla'nın Menteşe İlçesinde budama sırasında elektrik tellerinin üzerine devrilen ağaç telefon hattını da kopararak mahalleyi 1.5 aydır iletişimden kopardı.

DEVRİLEN AĞACIN KOPARDIĞI TELEFON HATTI 1.5 AYDIR YAPILMADI

Muğla'nın Menteşe İlçesi kırsal Çatakbağyaka Mahallesi'nde, bir vatandaş evinin önündeki ağacı budamak isterken ağaç hem elektrik tellerinin hem de telefon hattının üzerine devrildi. Yaklaşık 100-150 metrelik elektrik kablosunun koptuğu köydeki evlerde 1,5 aydır telefon ve internet kullanılamıyor.

KOPAN TELLER 1.5 AYDIR ONARILMADI

Muğla'nın Menteşe İlçesi kırsal Çatakbağyaka Mahallesi'nde yaşandı. Köyde ikamet eden bir vatandaş evinin önündeki ağacı budamak istediği sırada ağaç devirdi. Tahta telefon direklerinin üzerine devrilen ağaç, yaklaşık 100-150 metrelik elektrik kablosunun kopmasına, iki elektrik direğinin de yıkılmasına neden oldu. Kırsal mahallede telefon ve internet hatları da kesildi.

Çatakbağyaka Mahallesi'de oturan bir vatandaş, "1,5 ay önce müracaat ettik. Muhtarımız da yetkililere haber verdi. Ardından bir ekip geldi. Kopan kabloları duvarın üzerine koymuşlar. Bir kaç işlem yapıp gittiler. O günden beri bekliyoruz. Şikayet dilekçesi yazdık fakat halen bir çalışma yapılmadı" ifadelerini kullandı.

Hulusi Çağrı Tezcan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1