Kursiyerler Emeklerini Yıl Sonu Sergisi ile Tanıttı

Menteşe Belediyesi’nin açtığı kurslara katılan kursiyerler, yıl boyunca ortaya koydukları el işi göz nuru eserlerini yıl sonu sergisi ile halka sundu.

Kursiyerler Emeklerini Yıl Sonu Sergisi ile Tanıttı

Muğla'da Menteşe Belediyesi'nin açtığı kurslara katılan kursiyerler, yıl boyunca ortaya koydukları el işi göz nuru eserlerini yılsonu sergisi ile tanıttı. Serginin açılışını kursiyerlerle birlikte yapan Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş, kurslar sayesinde kursiyerlerin, sosyalleşerek insan ilişkilerini güçlendirdiklerini aynı zamanda el emeği göz nuru eserler ortaya çıkardıklarını ifade etti.

Başkan Gümüş, “Kursiyerlerimiz tebrik ediyorum. Yıl boyunca yaptıkları ürünlerini satarak ev ekonomilerine de katkı sağlıyorlar. Tüm kursiyerlerimize gösterdikleri emek ve özveri için tebrik ediyorum” dedi.

Menteşe Belediyesi kursiyerlerin Zihni Derin İş Merkezi'nde sergilediği kırkyama, kağıt rölyef, alüminyum kabartma, takı, ahşap boyama, örgü cam boyama, ebru, iğne oyası, el nakışları, kumaş boyama ve çeyizlik olmak üzere tamamı el üretimi ürünlerin yer aldığı sergi, 28 Aralık tarihine kadar açık kalacak.

Burcu Keskin

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner7