MUĞLA'DA ÖĞRENCİLERE KARANFİLLE KARŞILAMA

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi'ni kazanan öğrenciler, Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş tarafından, Menteşe otogarında karanfillerle karşılandı.

MUĞLA'DA ÖĞRENCİLERE KARANFİLLE KARŞILAMA

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi'ni tercih ederek kayıt hakkı kazanan öğrenciler, Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş tarafından, Menteşe otogarında karanfillerle karşılandı.

Öğrencileri, CHP Muğla Milletvekili Süleyman Girgin ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Cumhur Çoban ile birlikte karşılayan Başkan Gümüş, "Menteşe, üniversitesi ve yaşam kültürü ile anne babaların çocuklarını rahatlıkla bırakabilecekleri bir kent. Çünkü halkımız üniversite öğrencilerini kendi evladı gibi görür. Onların çocukları artık bizim de çocuklarımız oldu. Gözleri arkada kalmasın. Üniversitemizde fikri hür, vicdanı hür, irfanı hür evlatların yetişeceğine inanıyorum.Yeni eğitim öğretim yılında kentimizde okuyacak öğrenci kardeşlerimize, şimdiden başarılar diliyorum." dedi.

Menteşe Belediyesi tarafından otogarda açılan stantta, karanfillerle karşılanan öğrenci ve ailelerine ikramda bulunulurken, kent hakkında bilgilendirici ve tanıtıcı broşürler de veriliyor.

Güncelleme Tarihi: 14 Aralık 2019, 18:40

Metin Gire

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner7