Siyaset soğuk tandırdan sıcak ekmek almaya çalışanların harcı olamaz. Kabuk bağlamış yaraları deşerek siyaset yapılamaz. Türk siyasetinin ahlak reformuna ve toparlanmaya ihtiyacı vardı. Bunu yapacak olan da Cumhur ittifakı ve MHP'dir.

Bugün hepimizin öncelikli görevi dünyadaki yaşanan gelişmeleri kavramak ve insanlığın ortak geleceğini adil ve sağ duyulu teklifler getirmektir. Daha huzurlu, güvenli ve gelişmiş bir Türkiye önceliğimizdir.

Dengeli ve dirayetli bir şekilde ilerleme kaydediyoruz. Günü birlik siyaset yapmıyoruz. Her rüzgara yelken açmıyoruz. Kof, boş, çok söyleyene aldırmıyoruz.

"GÖNÜL KAZANMAK İSTİYORUZ"

Gönül kazanmak gönüller almak istiyoruz. Gökten düşenin parçası bulunur da gönülden düşenin parçası bulunamaz. Öncelikli görevimiz dünyada yaşanan gelişmeleri kavramak ve yapıcı iyi niyetli sağ duyulu teklifler getirmektir.

Cumhur İttifakı ve MHP, parlak bir geçmişi onurlu bir gelecekle buluşturmanın arayış ve amacıyla yeni yüzyıla hazırlanıyor. Siyasi çalışmalarımız istikrarlı, iddialı ve itinalı ölçülerde devam etmektedir.

Hiçbir engel yolumuzu kesemeyecektir. Hiçbir saldırı milletimize hizmet aşkımızı soğutamayacaktır. MHP olarak stratejik hedeflerimizi isabetle belirledik. Siaysi mücadele muhalefet partilerine göre önde olmamızın sırrı buradadır.

CHP'DE GENEL BAŞKAN DEĞİŞİMİ

Kılıçdaroğlu'nun hançer itirafı beyhude bir sızlanmadır.

HAYLİ İDDİALIYDI! GENEL MERKEZ BİNASINI KAPATTI HAYLİ İDDİALIYDI! GENEL MERKEZ BİNASINI KAPATTI

CHP'deki genel başkan değişimi bizim konumumuz ve gündemimiz değildir. Bize saygı duymak hayırlı olsun demek düşmüştür. Üzüldüğümüz husus Atatürk'ün kurduğu partinin büyük kurultayında şehitlere rahmet dilemek yerine casuslara teröristlere kiralık gazetecilere selam gönderilmesidir. Bir selam bin hatırdır. Teröriste selam veren sırtına ihanetin semerini vurmuş demektir. Cumhuriyet'in ve CHP'nin 100. yılında genel başkanlığa adayla isimlerin kurultay salonunda terörist Demirtaş'a selam göndermek teröristi selamlamaktır. İlk tuğla yanlış konuşmuş, ilk düğme yanlış iliklenmiş, ilk adım yanlış atılmıştır.

Bu tiplerden millete ve ülkeye hayır gelmez gelemez gelemeyecektir. Biz Türk ve Türk Yüzyılı hedeflerinin inşa, imar ve ihyanın peşindeyiz.

Kaynak: AA