Milas Belediyesi: 'Başarı Sizden Çorbalar Bizden'

Öğrencilere çorba ikramı yaparak soğuk kış günlerinde öğrencilerin yanında olan belediyeler arasına Milas Belediyesi de katıldı.

Milas Belediyesi: 'Başarı Sizden Çorbalar Bizden'

Milas Belediyesi, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Milas Meslek Yüksek Okulu ve Veteriner Fakültesi öğrencilerine final haftasında çorba ikramında bulundu.

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ın talimatıyla başlatılan sıcak çorba ve ekmek dağıtımı öğrenciler tarafından yoğun ilgi gördü.Sabah erken saatlerde çorba dağıtımı için Veteriner Fakültesi önünde kurulan standa gelen Başkan Tokat, öğrencilere “sınavda başarı sizden,çorbalar bizden”dedi.Çorba dağıtımı sırasında açıklama yapan Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat; “Bizler için sıcak bir çorba, güne başlarken sıcak bir gülümse demek. Üniversiteli kardeşlerimizin eğitimlerini sağlıklı bir şekilde yapmaları bizler için çok önemli. Öğrencilerimizin sınavlara aç karınla girmesinler, bu soğuk havalarda içtikleri çorbanın sıcaklığını tüm bünyelerinde hissetsinler diye böyle bir uygulama başlattık. Öğrencilerimizin Milasımızdaki yaşamlarını kolaylaştırmaya, eğitim öğretim hayatlarını rahatlatmaya çalışıyoruz. Milas Belediyesi  hayata geçirdiği sosyal projeler ile insana dokunan hizmetler üreten bir belediye" ifadelerini kullandı.

Metin Gire

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner7