Milas’ta Kaybolan Balıkçının Cesedine Ulaşıldı

Milas’ta denize açıldıktan sonra bir daha haber alınamayan 67 yaşındaki balıkçı Mehmet Narlı’nın cesedine 2 gün sonra ulaşıldı.

Milas’ta Kaybolan Balıkçının Cesedine Ulaşıldı

Muğla’nın Milas İlçesi’ne bağlı Güllük Mahallesi’nde denize açıldıktan sonra bir daha haber alınamayan 67 yaşındaki balıkçı Mehmet Narlı’nın cesedine 2 gün sonra ulaşıldı.
Milas ilçesine bağlı Güllük mahallesinde geçtiğimiz gece saatlerinde balık tutmak için denize açılan 67 yaşındaki Mehmet Narlı’nın cesedine ulaşıldı.
Edinilen bilgiye göre, Güllük’te balıkçı Mehmet Narlı Cuma gecesi balığa çıkmak için denize açıldı. Narlı’nın kendisine ait denize açıldığı ‘İris’ adlı tekne Cumartesi sabah saatlerinde Gültur Sitesi civarında kıyıya vurmuş halde bulundu.

Teknenin bulunmasının ardından Mehmet narlı’ya ulaşmak amacıyla arama kurtarma çalışmaları başlatıldı. 11 dalgıç ve tekneler ile denizden Sahil Güvenlik helikopterinin de havadan destek verdiği arama çalışmalarının ikinci gününde kayıp balıkçının cesedine ulaşıldı. Sahil Güvenlik ekipleri ve dalgıçlar tarafından kıyıya vurmuş halde bulunan kayıp balıkçının cesedinin Muğla Adli Tıp Kurumu’na gönderildi.

Burcu Keskin

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner7