CHP'li Başkan Evren Tezcan: Halkımızın En Büyük Derdi Geçim Sıkıntısı

CHP Ortaca İlçe Başkanı Evren Tezcan ve ekibi, Ortaca’daki mahalle sakinleriyle buluşmaya devam ediyor. Başkan Tezcan, bu buluşmalarla ilgili açıklamada bulundu.

CHP'li Başkan Evren Tezcan: Halkımızın En Büyük Derdi Geçim Sıkıntısı

CHP Ortaca İlçe Başkanı Evren Tezcan, Ortaca sakinleriyle her fırsatta bir araya gelip görüş alışverişinde bulunduklarını belirtti. 

Başkan Tezcan, yaptığı açıklamada “CHP Ortaca İlçe Örgütü olarak her fırsatta mahalle sakinlerimizi evlerinde ziyaret ediyor, kahvehanelerde de vatandaşlarımızla sohbet ediyoruz. Yerel ve genel gündemle ilgili görüş alışverişinde bulunuyoruz. Vatandaşlarımızın yaşadığı bölgelerde yerel yönetimden ve bizlerden talepleri var. Bizleri ilgilendiren konuların çözülmesi için gerekli yerlere ileterek gidermeye çalışıyoruz. Bizlere iletilen her türlü istek ve sorunları bir rapor haline getirerek çözüm odaklı çalışmalar yürütüyoruz” dedi.

“SEVİNÇLE KURBAN BAYRAMINI KARŞILAYACAĞI YERDE KARA KARA DÜŞÜNÜYOR”

Halkın en büyük derdinin ‘geçim sıkıntısı’ olduğunu vurgulayan Tezcan, açıklamasında “Yaptığımız sohbetlerde halkımızın en büyük derdi geçim sıkıntısı. Vatandaşlarımız sevinçle Kurban Bayramını karşılayacağı yerde kara kara nasıl geçineceğini düşünüyor. Temmuz ayı ile birlikte emeklilerimizin aylıklarına yapılan zam daha ellerine geçmeden eridi. Çiftçi ürününün karşılığını, emekçi emeğinin karşılığını alamıyor. Biz, Cumhuriyet Halk Partisi olarak en yakın zamanda iktidara geldiğimizde halkımızın dertlerine derman olacağız. Söz verdiğimiz gibi her zaman Ortacalı hemşerilerimizin yanındayız ve yanlarında olmaya devam edeceğiz” ifadelerine yer verdi.

Süleyhan Avşar


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER