Ortaca Belediyesi'nde Müdürler Toplantısı

Ortaca Belediye Başkanı Alim Uzundemir, belediye birim müdürleri ile bir araya gelerek yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Ortaca Belediyesi'nde Müdürler Toplantısı

Ortaca Belediye Başkanı Alim Uzundemir, belediye başkan yardımcıları Mustafa Kara,Fedayi Kılıç, meclis üyesi Zeki Doğaç, birim müdürleri ile belediye toplantı salonunda değerlendirme toplantısı yaptı.
Belediye Başkanı Alim Uzundemir, belediye birim müdürleri ile bir araya gelerek yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı. Gerçekleşen müdürler toplantısına Belediye Başkan Yardımcısı ve birim müdürleri katıldı. Belediye Başkanımız Alim Uzundemir hizmet ve çalışmaları değerlendirdi.

Belediye birim müdürlerini tek tek dinleyerek tamamlanmış ve yapılması gereken çalışmalar hakkında talimat veren Ortaca Belediye Başkanı Alim Uzundemir, “İlçemiz genelinde halkımıza yararlı hizmetleri ortaya koyabilmek için belediye birim müdürlerimizle düzenli olarak bir araya geliyoruz. Yapılan toplantılarda hizmetler hakkında bilgi alışverişinde bulunarak işlerimizi kontrol ediyoruz. İlçemize daha kaliteli hizmet sunabilmek için çalışıyoruz ve çalışmaya da devam edeceğiz” dedi.

Burcu Keskin

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1