ORTACA'DA SURİYE UYRUKLU KADIN, BİLEZİKLERİ İÇİN BOĞAZI KESİLEREK KATLEDİLDİ

Muğla’nın Ortaca ilçesinde Suriye uyruklu T.M isimli kadın bilezikleri için elleri kelepçelendikten sonra boğazı kesilerek katledildi. Olayla ilgili üç şüpheli gözaltına alındı.

ORTACA'DA SURİYE UYRUKLU KADIN, BİLEZİKLERİ İÇİN BOĞAZI KESİLEREK KATLEDİLDİ

Muğla’nın Ortaca ilçesinde Suriye uyruklu T.M. isimli kadın elleri kelepçelenerek kafası kesilmiş halde bulunmuştu. Kasten adam öldürme şüphesi ile başlatılan soruşturma kapsamında Asayiş Büro Amirliği İstihbarat ve Ortaca Emniyet Müdürlüğü olayla ilgili çalışma başlattı.

Yapılan soruşturma kapsamında olayın şüphelilerinden Ö.E.A isimli şüpheli şahıs Antalya'da yakalandı. Şahsın yapılan üst aramasında T.M.'den yağmalanan 2 adet cep telefonu ele geçirildi. Şahısla yapılan mülakatta; olayın asıl failinin A.M. olduğunu kendisinin de olaya iştirak ettiğini, yağmalanan para ve ziynet eşyalarının A.M’de olduğunu belirtti.

A.M. Ortaca'da yakalanırken, küpeleri ablası M.M isimli sahsa verdiğini söylemesi üzerine M.M isimli şahıs da yakalandı. Yapılan ikamet aramasında öldürülen Suriye uyruklu T.M.'ye ait küpeler ele geçirildi.

Olayla ilgili olarak Ö.A.E, A.M ve M.M isimli şüpheliler gözaltına alındı. Şüphelilerin Emniyetteki işlemlerinin ardından adli makamlara sevk edilecekler.


Kaynak: İHA

Güncelleme Tarihi: 04 Şubat 2021, 19:32

Haber48


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner7