Ortaca Kaymakamı Erdoğan'dan Ramazan Bayramı Mesajı

Ortaca Kaymakamı Oktay Erdoğan Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Ortaca Kaymakamı Erdoğan'dan Ramazan Bayramı Mesajı

Ortaca Kaymakamı Oktay Erdoğan Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Oktay mesajında "Dostluğun, barışın, birlik ve beraberlik anlayışının en ileri düzeye vardığı bir Ramazan Bayramına daha ulaşmanın mutluluğu ve sevincini yaşıyoruz. 
Bayramlar; sevgi, kardeşlik, barış ve dostluk duygularını güçlendirir, yardımlaşma duygularını pekiştirir ve milli birlik ve beraberliğimizi sağlamlaştırır. Bu kutsal günleri fırsat bilerek, bizleri bir arada tutan milli ve manevi değerleri yaşatmak, birlik ve beraberliğimizi korumak, huzur ve barış ortamını sürdürmek, kardeşlik duygularımızı geliştirmek için daha çok çaba göstermeliyiz. 
Bu bağlamda, Koronavirüs Pandemisine karşı bu yıl ülkemiz genelinde tüm alanlarda başarıyla sürdürülmekte olan mücadelemiz nedeniyle, her zaman coşkuyla kutladığımız bayramımızı gelecek yıllarda da aynı heyecan ve coşkuyla kutlayabilmemiz için bu bayramda alınan tedbirlere hep birlikte uymak durumundayız.

Bu duygu ve düşüncelerle, Pandemi mücadelesinde en başından itibaren mesai mefhumu gözetmeksizin çalışan İlçemiz Vefa Destek Grubu başta olmak üzere, kolluk personeli, İlçe Belediyesi personeli ve diğer tüm kurum ve kuruluş personelimiz ile tüm vatandaşlarımızın bayramını tebrik eder, Bayramın ilçemizde ve ülkemizde esenlik ve mutluluk içinde kutlanmasını temenni eder, saygılarımı sunarım." ifadelerini kullandı.

Burcu Keskin

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1