Ortacalı Hayırsever Zehra Çomak Vefat Etti

Ortaca Terzialiler Mahallesi'nden Hacı Süleyman Çomak’ın eşi Hayırsever Zehra Çomak, geçirdiği rahatsızlık sonrası tedavi gördüğü hastanede bugün vefat etti.

Ortacalı Hayırsever Zehra Çomak Vefat Etti

Ortaca Terzialiler Mahallesi'nden Hacı Süleyman Çomak’ın eşi Hayırsever Zehra Çomak, geçirdiği rahatsızlık sonrası tedavi gördüğü hastanede bugün vefat etti. Ortaca Kaymakamlığı da konuyla ilgili bir taziye mesajı yayımladı.

Zehra Çomak Kimdir?

Hayırsever Zehra Çomak 1937 yılında Dalaman İlçesi Akçataş Mahallesinde doğdu. Çocukluğu Dalaman’da geçen Zehra Çomak, Süleyman Çomak ile evlenerek Ortaca’ya yerleşti.

83 yaşında vefat eden Hayırsever Hacı Zehra Çomak, bugüne kadar Ortaca Devlet Hastanesi, Toplum Sağlığı Merkezi gibi sağlık kuruluşlarına doğrudan maddi yardımlarda bulunduğu gibi, bu kurumlara ihtiyaç duyduğu tıbbi cihazların alımını yaparak da katkı sağlamıştır. Bugüne kadar yapmış olduğu katkılar nedeniyle Ortaca halkının ve kurumlarının gönlünde ayrı bir yer tutan Hayırsever Merhume Hacı Zehra Çomak’a Haber48 olarak Allah’tan rahmet,  geride kalan yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.

Burcu Keskin

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1