ADEM ZEYBEKOĞLU'NDAN KADEM METE'YE SERT YANIT

CHP Muğla İl Başkanı Adem Zeybekoğlu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu eleştiren AK Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete'yi topa tuttu.

ADEM ZEYBEKOĞLU'NDAN KADEM METE'YE SERT YANIT

CHP Muğla İl Başkanı Adem Zeybekoğlu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu eleştiren AK Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete'yi topa tuttu. Zeybekoğlu'ndan Mete'ye; "Bir lafa bakarım laf mı diye bir de söyleyene bakarım adam mı diye."

AKP Muğla İl Başkanı Kadem Mete'nin Ula İlçesi'nde, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu hakkında söylediği sözlere cevap veren CHP Muğla İl Başkanı Adem Zeybekoğlu; "Amerika'nın Türk Milleti'ni aşağılayan mektubuna cevap veremeyen, ekonomik olarak ülkemize en kötü günlerini yaşatan iktidarın il başkanı çıkmış CHP Genel Başkanı'mız hakkında hadsiz hadsiz konuşuyor. Kardeşim Esad'dan katil Esed'e, Emevi Cami'nde Cuma namazı kılacağız hayalinden 4 milyon mülteciye,Suriye sınırımızı işbirlikçileri ile savaş alanına çeviren iktidarın tarih bilmez il başkanına aynaya nasıl bakıyorsunuz diye soruyorum.

Barış Pınarı Harekatı'nda kahraman Mehmetçiğimiz üzerinden siyaset yapmayın. Siyaseti Amerikan başkanının aşağılayan mektubuna cevap vererek yapın. Şamar oğlanına dönen iktidarınızla ülkemizin itibarını yerle bir ettiniz. Ekonomimizi damatla yerle bir ettiniz. Yönetemiyorsunuz kabul edin. Elektrik, doğalgaz faturasına yapılan yüzde 65 zamları, uçan kuş vergileri hakkında da konuşmasını ümit ettiğim il başkanına soruyorum ampulün artık zamanı geçmedi mi?" ifadelerini kullandı.KADEM METE NE DEMİŞTİ?

“Şimdi biz Suriye de ne yapmaya çalışıyoruz, orda ne işimiz var diyen CHP genel başkanı var” diyerek Kemal Kılıçdaroğlu’nu eleştiren Kadem Mete, “Yemin ederim size benim en küçük otelimin başına otel müdürü diye koymam. Batırır Allah korusun, Ssk yı batırdığı gibi. Bu adam hala anlamıyor. Bizim burada ne işimiz var diyor. Kardeşim bütün dünya bir olmuş orada bir terör devleti kurmaya çalışıyorlardı" ifadelerini kullanmıştı.

Güncelleme Tarihi: 06 Kasım 2019, 14:51

Hulusi Çağrı Tezcan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1